Strona główna
Dzisiaj jest: 24 października 2020
Imieniny: Arety, Marty, Marcina

Szanowni Państwo – Mieszkańcy Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Zapraszam Państwa do podzielenia się swoimi wspomnieniami z lat szkolnych na temat nauczycieli z naszej Dzielnicy, którzy pozytywnie zapisali się w Państwa pamięci. Wspomnienia zostaną zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w zakładce Edukacja - Nauczyciele Targówka a następnie w publikacji nt. Najwybitniejszych Nauczycieli naszej Dzielnicy. Moim zamiarem jest przypomnienie tych osób, dla których zawód nauczyciela był szczególną misją, którzy wypełniali ją z powołaniem i z potrzeby serca, nauczycieli odpowiedzialnych, świadomych znaczenia swojej pracy, pracy – od której zależy wykształcenie i mądrość kolejnych pokoleń.

Wspomnienia można przesyłać drogą mailową na adres:  lub pocztą na adres: Wydział Edukacji i Wychowania Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, 00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20 z dopiskiem „Nauczyciel Targówka”.

Sławomir Antonik
Burmistrz Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy


Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]