Strona główna
Dzisiaj jest: 26 października 2021
Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Lucyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych m.st. Warszawy - Dzielnicowy Zespół Targówek

Zapraszamy mieszkańców Dzielnicy TARGÓWEK m.st. Warszawy. Jeśli bliska Tobie osoba nadużywa alkoholu, doświadczasz przemocy bądź sam pijesz, zgłoś się do nas, a otrzymasz pomoc.

Zespół zajmuje się:
rozpatrywaniem wniosków o zobowiązanie do leczenia odwykowego osób uzależnionych od alkoholu, podejmowaniem czynności z zakresu procedury, dotyczącej orzeczenia o zastosowaniu wobec osoby uzależnionej od alkoholu obowiązku poddania się leczeniu w zakładzie lecznictwa odwykowego podejmowaniem czynności w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie współpracą i współdziałaniem w realizacji Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych m.st. Warszawy oraz dzielnicowego harmonogramu realizacji zadań, wynikających z Programu. W skład Zespołu wchodzą osoby przeszkolone w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, w tym przedstawiciele OPS, funkcjonariusze Policji, kuratorzy sądowi.

Kontakt do Komisji:
Członkowie Komisji przyjmują interesantów w następujących dniach:
wtorki, środy i czwartki w godzinach 16.30-18.00 w siedzibie przy ul. Wincentego 87 p. 18 (I piętro) telefon : 22 443 88 12(w godzinach dyżurów)

Do Komisji można zgłaszać sprawy osobiście, telefonicznie lub listownie.


KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną związaną z zagrożeniem koronawirusem członkowie Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Dzielnicowego Zespołu Targówek realizują dyżury telefoniczne oraz rozmowy osobiste podczas dyżurów po uprzednim umówieniu się na konkretną godzinę z członkiem Dzielnicowego Zespołu.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH (NA PODSTAWIE PRZEPISU PRAWA) 73.46 KB


KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy Dzielnicy Targówek, w związku z pandemią Covid-19 KRPA m.st. Warszawy Dzielnicowy Zespół Targówek prowadzi rozmowy w sprawach procedury zobowiązania osoby nadużywającej alkoholu do poddania się leczeniu w zakładzie lecznictwa odwykowego tylko telefonicznie /do odwołania/ pod nr (22) 44-38-812 w każdym tygodniu -wtorek, środa, czwartek, w godz. 16.30-18.00. Zamieszczony wniosek można przesyłać pocztą na adres: KRPA m.st. Warszawy Dzielnicowy Zespół Targówek, 00-983 Warszawa, ul. L. Kondratowicza 20.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]