Strona główna
Dzisiaj jest: 20 maja 2019
Imieniny: Bazylego, Krystyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych m.st. Warszawy - Dzielnicowy Zespół Targówek

W mieście stołecznym Warszawie działają Dzielnicowe Zespoły  Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych m.st. Warszawy powołane przez Prezydenta m.st. Warszawy na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi http://www.krpa.um.warszawa.pl/

Dzielnicowe Zespoły  realizują zadania wynikające z Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz wykonują czynności zlecone przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych m.st. Warszawy.

Do Dzielnicowego Zespołu Targówek mogą zwracać się mieszkańcy z problemami dotyczącymi nadużywania alkoholu przez osoby bliskie w celu zmotywowania do podjęcia leczenia dobrowolnego lub skierowania wniosku do sądu o zobowiązanie do leczenia odwykowego.
Skład Dzielnicowego Zespołu Targówek m.st. Warszawy  -  Zarządzeniem nr 597 /2019 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 5 kwietnia 2019 r.
https://bip.warszawa.pl/menu_przedmiotowe/zarzadzenia_uchwaly/Zarzadzenia/Prezydent_m__st__Warszawy/default.htm?TypAktu=1&Organ=2&Rok=2019&Miesiac=4)

Posiedzenia Dzielnicowego Zespołu Targówek odbywają się poniedziałki o godz. 16.00 przy ul Wincentego 87 p. 18,  a od godziny 15.30  dyżur pełni Przewodnicza Zespołu. 

Dyżury Członków Zespołu
Zapraszamy Państwa do osobistego kontaktu z członkami Zespołu podczas  pełnionych przez nich dyżurów we wtorki, środy i czwartki w godzinach 16.30-18.00 w siedzibie przy ul. Wincentego 87 p. 18 (I piętro) bez zapisów lub  oraz po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z Przewodniczącą Zespołu: tel. 22 44 38 653.
Kontakt telefoniczny z członkami Dzielnicowego Zespołu:  tel. 22 443 88 12 (wyłącznie podczas trwania dyżurów).

 

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]