Strona główna
Dzisiaj jest: 27 października 2020
Imieniny: Sabiny, Iwony
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Stołeczne Forum Przedsiębiorczości
Zapraszamy przedsiębiorców na warsztaty networkingowe organizowane na Targówku w ramach projektu Stołeczne Forum Przedsiębiorczości
 

--------------------------------------------------------

•    Aktualności
•    Kalendarium

---------------------------------------------------------

O projekcie:

Projekt Stołeczne Forum Przedsiębiorczości – opracowanie, promocja i pilotażowe wdrożenie nowych metod współpracy warszawskiego samorządu i przedsiębiorstw, dla skutecznego zarządzania zmianą gospodarczą – jest realizowany przez Urząd m.st. Warszawy oraz Akademię Leona Koźmińskiego w okresie od 01.09.2012 do 31.10.2014.

Głównym celem projektu jest stworzenie w Warszawie sieci współpracujących ze sobą 6 dzielnicowych partnerstw przedsiębiorców z sektora MSP oraz JST realizujących wspólnie proaktywny model zarządzania zmianą gospodarczą poprzez wsparcie dynamicznych procesów rozwojowych, w tym usieciowienia przedsiębiorstw i dyfuzję dobrych praktyk.

W ramach projektu, na Woli, Ochocie, Pradze Południe, Targówku, Ursynowie i Wilanowie regularnie odbywać się będą bezpłatne spotkania dla przedsiębiorców. Umożliwią one pogłębienie i rozszerzenie wiedzy na temat różnych aspektów prowadzenia firmy. Przede wszystkim jednak, pozwolą nawiązać biznesowe relacje, od których często zależy sukces rynkowy.

Wymiana doświadczeń i uczenie się na błędach innych, to tylko niektóre z korzyści sieciowania (ang. networking). Tylko od przedsiębiorców, uczestników projektu, zależy co jeszcze uda im się uzyskać. Nawiązywanie i pielęgnowanie kontaktów oraz zdobywanie biznesowych informacji umożliwi również utworzony z myślą o przedsiębiorcach portal społecznościowy.

Dodatkowo właściciele firm, biorący udział w projekcie, będą mogli na nim kreować wizerunek swojej działalności gospodarczej, tworząc swoją wizytówkę. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VIII. Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.2. Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie).

•    Szczegóły projektu...


Informacji o projekcie udziela:
Animatorka współpracy z MSP w dzielnicy Targówek
Marzena Walczuk
URZĄD M.ST. WARSZAWY
Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego (FE)
Wydział Rozwoju Gospodarczego
ul. Ludwika Kondratowicza 20, pokój 317, 00-983 Warszawa
tel. +48224438806
faks +48224438757

www.um.warszawa.pl
www.targowek.waw.pl

 

          

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]