Strona główna
Dzisiaj jest: 20 września 2018
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Forum Przedsiębiorców w dzielnicy Targówek

Forum Przedsiębiorców w dzielnicy Targówek

Dzielnica Targówek od kilku lat podejmuje działania wspierające przedsiębiorców i rozwój lokalnej przedsiębiorczości. Prowadzi działania aktywizujące i integrujące środowisko przedsiębiorców oraz wspiera osoby planujące prowadzić własną działalność gospodarczą. Początkowo działania koncentrowały się na organizacji spotkań z lokalnymi przedsiębiorcami w ramach Forum Przedsiębiorców przy Burmistrzu Dzielnicy Targówek, które funkcjonowało w latach 2009 - 2011. Doświadczenia Forum przełożyły się na projekt skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw pn. „Stołeczne Forum Przedsiębiorczości” (SFoP), który był realizowany przez Urząd m.st. Warszawy w 6 dzielnicach Warszawy, w tym Dzielnicę Targówek, w partnerstwie z Akademią Leona Koźmińskiego w okresie 09.2012 - 10.2014.

Obecnie korzystając z wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas realizacji projektu SFoP w Dzielnicy Targówek powstało Forum Przedsiębiorców, którego reprezentantami są członkowie Rady Przedsiębiorców utworzonej przy SFoP z terenu Targówka.

Forum Przedsiębiorców w dzielnicy Targówek we współpracy z lokalnym samorządem zakłada w swojej działalności szereg działań, które będą pobudzały i rozwijały lokalną przedsiębiorczość. Do działań tych należą:
1) budowanie społeczności przedsiębiorców w dzielnicy Targówek poprzez kontynuacji działań realizowanych w zakończonym projekcie Stołeczne Forum Przedsiębiorczości,
2) współpraca z instytucjami otoczenia biznesu mająca na celu integrację lokalnego środowiska biznesowego,
3) wsparcie praktyczne i merytoryczne dla osób zakładających własną działalność oraz start-upów,
4) budowanie partnerskich relacji pomiędzy lokalną administracją i środowiskiem biznesowym,
5) przygotowanie i realizacja projektów wsparcia lokalnej przedsiębiorczości. Ponadto, działania Forum mają służyć rozwijaniu relacji partnerskich i współpracy pomiędzy Urzędem Dzielnicy Targówek oraz lokalnym środowiskiem biznesowym.


Działania Forum Przedsiębiorców w dzielnicy Targówek koordynowane są przez Radę Przedsiębiorców na Targówku, w której skład wchodzą:


1.     Marzena Ulanowska – Animatorka Przedsiębiorczości na Targówku
2.     Karin Lesiak – firma Karin Lesiak
3.     Wiesław Chodkowski – firma Helikon
4.     Dunia Stańczuk – firma Entim
5.     Ewa Białek – firma Instytut Psychosyntezy
6.     Robert Sienczewski – firma Waluta Lokalna Zielony
7.     Jarosław Szymanek – Platforma Produktów i Usług
8.     Sławomir Pawlak - PR Consultant & Adviser
 

Ze strony Urzędu Dzielnicy współpracę z Forum Przedsiębiorców koordynuje:
Marzena Ulanowska – Podinspektor w Wydziale Kadr i Funduszy Europejskich
Sylwia Weilandt – Kierownik Referatu Analiz i Funduszy Europejskich

Kontakt do Forum Przedsiębiorców w dzielnicy Targówek:
e-mail.:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]