Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Film o działaniach Forum Przedsiębiorców na Targówku:
https://www.youtube.com/watch?v=P9xTRQ2i8Dc

Forum Przedsiębiorców na Targówku jest wspólną inicjatywą Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i lokalnych przedsiębiorców.

Celem Forum jest integracja lokalnej społeczności przedsiębiorców, a także wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie prowadzenia firmy pomiędzy właścicielami lokalnych firm.

Forum funkcjonuje od 2015 roku. Od tego czasu w ramach Forum odbyło się wiele wydarzeń skierowanych do lokalnych przedsiębiorców, w tym: warsztaty biznesowo-networkingowe, konferencje związane z tematyką prowadzenia firmy, szkolenia dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Stołeczne Forum Przedsiębiorczości

Inicjatywa Forum Przedsiębiorców na Targówku powstała na bazie doświadczeń projektu „Stołeczne Forum Przedsiębiorczości” (SFoP), który był realizowany w sześciu dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawy, w tym na Targówku.

Projekt SFoP miał na celu opracowanie, promocję i pilotażowe wdrożenie nowych metod współpracy warszawskiego samorządu i przedsiębiorstw dla skutecznego zarządzania zmianą gospodarczą.

Partnerem projektu była Akademia Leona Koźmińskiego, która wspólnie z Urzędem m.st. Warszawy opracowała założenia i realizowała projekt.

Realizacja projektu wpłynęła na zmianę postrzegania Urzędu przez przedsiębiorców. Właściciele lokalnych firm przekonali się, że Urząd nie jest skostniałą instytucją, lecz miejscem spotkań lokalnych społeczności.

Szczegóły projektu: http://urzad.targowek.waw.pl/page/index.php?str=1453


Rada Przedsiębiorców na Targówku
Działania Forum Przedsiębiorców w dzielnicy Targówek koordynowane są przez Radę Przedsiębiorców na Targówku

Ze strony Urzędu Dzielnicy Forum Przedsiębiorców na Targówku koordynują:
Marzena Ulanowska – Główny specjalista w Wydziale Komunikacji Społecznej, Funduszy Europejskich i Analiz
tel. +48 22 44 38 625, e-mail:

Sylwia Weilandt – Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej, Funduszy Europejskich i Analiz
tel. +48 22 44 38 531, e-mail:


 

 

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]