Strona główna
Dzisiaj jest: 29 maja 2020
Imieniny: Teodozji, Magdaleny
miesiąc:

Trwa rekrutacja do klas VII dwujęzycznych w szkołach podstawowych

Rozpoczęła się już rekrutacja do klas VII dwujęzycznych w szkołach podstawowych. Do 2 czerwca do godziny 15.00 można wypełnić wniosek
data zamieszczenia: (29 maja 2020 r. )

Komunikat dotyczący obsługi klientów w Urzędzie

Szanowni Państwo. W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o umawianie się na wizytę w Urzędzie telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej: rezerwacje.um.warszawa.pl
data zamieszczenia: (27 maja 2020 r. )

Jaki plan miejscowy dla rejonu Ratusza Dzielnicy Targówek? [AKTUALIZACJA]

Informujemy, że termin wyłożenia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Ratusza Dzielnicy Targówek do publicznego wglądu i termin na składanie uwag zostają wznowione i biegną dalej od dnia 23.05.2020 r.
data zamieszczenia: (27 maja 2020 r. )

Stolica zakwitnie jak nigdy dotąd

Natura była wytchnieniem podczas tygodni społecznej izolacji, wiele osób zaczęło się otaczać roślinami. Miłośnicy ogrodnictwa mogą wystartować w Konkursie "Warszawa w kwiatach i zieleni".
data zamieszczenia: (27 maja 2020 r. )

Komunikat - wykaz dyżurnych telefonów i adresów e-mail

Szanowni Państwo, podajemy dodatkowe numery telefonów oraz adresy e-mail, pod którymi w godzinach pracy urzędu pełniony będzie dyżur i otrzymacie Państwo informacje
data zamieszczenia: (27 maja 2020 r. )

Otwarte szkoły - zainteresowanie niewielkie

Obawa przed zakażeniem wirusem Covid 19 spowodowała, że mimo uruchomienia opieki dla dzieci z klas 1-3 w szkołach, większość uczniów pozostała w domach.
data zamieszczenia: (25 maja 2020 r. )

Majowa zbiórka krwi w czasie epidemii w ramach akcji "Motoserce-krew darem życia"

W dniu 23 maja br. Dzielnica Targówek wraz z klubami motocyklowymi oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zorganizowała kolejną III zbiórkę krwi w ramach akcji "Motoserce-krew darem życia".
data zamieszczenia: (25 maja 2020 r. )

Rekrutacja do żłobków rusza 2 czerwca

Harmonogram dotyczy zapisów dzieci do lat 3 do placówek miejskich oraz dofinansowanych przez Warszawę w ramach programu zwiększania liczby miejsc w żłobkach. Proces rekrutacji odbywa się elektronicznie, a wyniki zostaną ogłoszone 10 czerwca.
data zamieszczenia: (22 maja 2020 r. )

Komunikat o planowym wyłączeniu zasilania w wodę

MPWiK w m. st. Warszawie S.A. informuje, że w związku z przebudową wodociągu w ulicy Kolistej, istnieje konieczność podłączenia nowo wybudowanego odcinka do sieci miejskiej.
data zamieszczenia: (22 maja 2020 r. )

"Motoserce-krew darem życia" - III zbiórka krwi w czasie epidemii

W dniu 23 maja br. Dzielnica Targówek m.st. Warszawy wraz z klubami motocyklowymi oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie organizuje III zbiórkę krwi w ramach akcji "Motoserce – krew darem życia".
data zamieszczenia: (21 maja 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]