Strona główna
Dzisiaj jest: 27 października 2020
Imieniny: Sabiny, Iwony
miesiąc:

Ekspresowe linie cmentarne

W sobotę i niedzielę, 31 października i 1 listopada, poza zwykłymi liniami cmentarnymi uruchomimy także trzy jednokierunkowe cmentarne linie ekspresowe – CE4, CE5 i CE8. Autobusy pojadą na cmentarze Północny i Bródnowski.
data zamieszczenia: (26 października 2020 r. )

Warszawa przeznaczyła już ponad 35 mln zł na przygotowanie służby zdrowia do walki z COVID-19

Od początku pandemii stolica wspiera służbę zdrowia, w znacznej mierze wyręczając w tym administrację rządową. Zakupy środków ochrony osobistej idą już w miliony sztuk. Wyposażyliśmy 30 nowych stanowisk do intensywnej terapii. Szpitale otrzymały ponad 130 tys. litrów środków do dezynfekcji. Uruchomiliśmy 15 punktów wymazowych.
data zamieszczenia: (26 października 2020 r. )

Edukacja w czasie epidemii: zdalne nauczanie dla klas IV-VIII

Od poniedziałku, 26 października, klasy IV-VIII przejdą na nauczanie zdalne. Najmłodsi uczniowie z klas I-III szkół podstawowych będą się uczyli stacjonarnie. W tym trybie pozostaną też przedszkola.
data zamieszczenia: (26 października 2020 r. )

Zobacz peron stacji Kondratowicza

Prace przy budowie ostatniego odcinka linii M2 na wschodzie nie zwalniają ani na chwilę – już można zobaczyć część peronu na stacji Kondratowicza.
data zamieszczenia: (23 października 2020 r. )

Informacja Urzędu Dzielnicy Targówek

Informujemy, że na podstawie wyroku sądowego wszczęta została egzekucja komornicza w sprawie egzekucyjnej, dotyczącej nieruchomości położonej przy ulicy Kołowej 18. Egzekucja komornicza ma na celu wydanie wierzycielowi – Miasto Stołeczne Warszawa - nieruchomości, znajdującej się przy ulicy Kołowej 18.
data zamieszczenia: (23 października 2020 r. )

Nagroda dla mistrza

Gratulacje oraz pamiątkową statuetkę dla Jana Błachowicza, zawodnika MMA wagi półciężkiej, za zdobycie tytułu Mistrza Świata Federacji UFC, przekazali przedstawicie samorządu Targówka.
data zamieszczenia: (22 października 2020 r. )

Działania prezydenta w walce z COVID-19

Warszawa od kilku dni znajduje się w czerwonej strefie. Oznacza to nowe obostrzenia i kolejne wyzwania – m.in. w transporcie publicznym. Prezydent Rafał Trzaskowski osobiście nadzoruje bieżącą sytuację i większość działań – ich podsumowanie przedstawił na konferencji prasowej.
data zamieszczenia: (20 października 2020 r. )

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek

Urząd Dzielnicy Targówek oraz lokalni przedsiębiorcy zapraszają na spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek. Wydarzenie odbędzie się on-line na platformie Zoom. Jest ono nieodpłatne dla uczestników.
data zamieszczenia: (20 października 2020 r. )

Ważna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID–19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu w najbliższym czasie wyłącznie wywiadów telefonicznych przez rachmistrzów spisowych.
data zamieszczenia: (20 października 2020 r. )

Dzień Edukacji Narodowej na Targówku 2020

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, uroczystość upamiętniającą święto pracowników oświaty zrealizowano w formule online.
data zamieszczenia: (19 października 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]