Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 25 kwietnia 2018
Imieniny: Marka, Jarosława
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
11 sierpnia 2017 
  Roztańczony Targówek – jak na przedwojennym dancingu
  trwa do:  25 sierpnia 2017 
  W piątki: 11 i 25 sierpnia - zapraszamy na potańcówkę w stylu retro do Parku Bródnowskiego, godzina 19:00 obok Przystanku Gofrowo.

Roztańczony Targówek – jak na przedwojennym dancingu to unikatowe wydarzenie kulturalne skierowane do mieszkańców dzielnicy Targówek. Polega na zorganizowaniu cyklu dwóch spotkań tanecznych. Zespół muzyczny będzie grał przeboje dwudziestolecia międzywojennego. Zadanie będzie zrealizowane w otwartej przestrzeni publicznej dzielnicy Targówek. Będzie miało charakter ogólnodostępny i uwzględniać będzie integrację międzypokoleniową oraz integrację środowisk lokalnych. Inicjatywa jest adresowana do dużej liczby mieszkańców, w tym zagrożonych wykluczeniem społecznym. Projekt zakłada aktywny udział uczestników. Zadanie wpłynie w istotny sposób na poszerzenie oferty kulturalnej Dzielnicy.

Podczas spotkań organizatorzy odtworzą klimat potańcówki przedwojennej Warszawy. Instruktorzy będą uczyć uczestników najpopularniejszych tańców przedwojennej Warszawy m. in.: polki i walczyka. W ramach spotkań będzie można również wspólne śpiewać przedwojenne szlagiery. Wszystko będzie się działo przy akompaniamencie muzyki na żywo.


Obowiązują zapisy:
e-mail:

 
Pliki do pobrania:
 
PWŚCPSN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
«  kwiecień  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.