Strona główna
Dzisiaj jest: 16 lutego 2019
Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
17 listopada 2018 
  "Wolna i niepodległa" - warsztat oraz koncert pieśni patriotycznych
  miejsce:  Dom Kultury "Zacisze"
  Dom Kultury Zacisze (ul. Blokowa 1) zaprasza:

"Wolna i niepodległa" - warsztat oraz koncert pieśni patriotycznych

17 listopada 2018, sobota, godz. 16.00
Wstęp wolny.

Wydarzenie dla rodzin z dziećmi w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W programie:
• godz. 16.00 Warsztaty rodzinne
• godz. 17.00 Koncert Chóru Wychowanków harcmistrza Władysława Skoraczewskiego JUBILUS pod dyrekcją Krystyny Stańczak-Pałygi.

Projekt Wolna i Niepodległa ma na celu popularyzację oraz upowszechnianie muzyki i poezji niepodległościowej. Połączony jest z aktywnym udziałem całych rodzin we wspólnym świętowaniu. Podczas warsztatów dzieci wraz z rodzicami / dziadkami / opiekunami wykonają biało-czerwone kotyliony. Z Chórem Wychowanków harcmistrza Władysława Skoraczewskiego JUBILUS rozśpiewają się, aby aktywnie włączyć się w drugą, koncertową część projektu i wspólnie zaintonować wybrane pieśni. W nastrój koncertu wprowadzi wszystkich gawęda historyczna dotycząca miejsc walki o Niepodległość.

Wydarzenie realizuje Chór Wychowanków Harcmistrza Władysława Skoraczewskiego JUBILUS pod dyrekcją Krystyny Stańczak-Pałygi.
 
PWŚCPSN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
«  luty  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]