Strona główna
Dzisiaj jest: 24 października 2020
Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Konkurs "Ogród - moje hobby" odbywa się od 1999 r. Jego organizatorem jest Rada Osiedla Zacisze, a patronat nad konkursem objął Burmistrz Dzielnicy m. st. Warszawy i Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek.

Celem konkursu jest poprawa estetyki otoczenia, propagowanie kontaktów z przyrodą, upowszechnianie amatorskiego ogrodnictwa jako miłej i zdrowej formy relaksu oraz integracja lokalnej społeczności.

Udział w konkursie mogą brać mieszkańcy posesji indywidualnych, lokatorskich, placówek handlowo-usługowych, kościoły itp.

W konkursie nie liczy się wielkość zagospodarowywanej przestrzeni, ale wyobraźnia i oryginalne podejście. One są gwarantem ciekawego i nowatorskiego pomysłu.

Obiekty oceniane są bez wcześniejszego powiadomienia w dwóch terminach: wiosenno-letnim i na przełomie lata i jesieni.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

  • najładniejszy ogród
  • najładniejszy balkon / taras
  • najbardziej zadbane otoczenie placówki użyteczności publicznej

Finał konkursu odbywa się w DK "Zacisze" przy ul. Blokowej 1.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]