Strona główna
Dzisiaj jest: 26 października 2020
Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Lucyny
Coroczny Międzyszkolny Konkurs Zespołów Teatralnych im. Piotra Grabowskiego "Maska" organizowany jest przez DK "Świt" (http://www.dkswit.com.pl/maska_2007.htm) Konkurs przeznaczony jest dla amatorskich zespołów teatralnych działających na terenie dzielnicy Targówek w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach społeczno-wychowawczych, placówkach kulturalnych a także działających niezależnie.

Celem konkursu jest podtrzymywanie tradycji teatrów amatorskich, zachęcenie dzieci do udziału w zjawiskach teatralnych, umożliwienie amatorskim zespołom teatralnym prezentacji w szerszym gronie i nagrodzenie najciekawszych przedstawień.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]