Strona główna
Dzisiaj jest: 26 października 2020
Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Lucyny
Coroczny Międzyszkolny Konkurs Wokalno Muzyczny "Debiuty" organizowany jest prze DK "Świt". Celem konkursu jest zachęcanie dzieci do uczestnictwa w amatorskim ruchu muzycznym, promocja utalentowanych dzieci i umożliwienie im publicznej prezentacji. Konkurs ma charakter otwartego przeglądu, w którym wystąpić mogą działające na terenie Dzielnicy Warszawa Targówek:

  • dziecięce i młodzieżowe amatorskie zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne i instrumentalne
  • soliści, wokaliści i instrumentaliści

Uczestnicy konkursu pochodzą z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków społeczno-wychowawczych, placówek kulturalnych, ognisk muzycznych oraz są to artyści działający samodzielnie.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]