Strona główna
Dzisiaj jest: 26 października 2020
Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Lucyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Międzynarodowy Festiwal Teatru dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”
Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży "Korczak" organizowany jest przez Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży "Assitej".

Patronem Festiwalu jest Janusz Korczak (1878-1942) - wybitny polski pedagog, lekarz, autorytet moralny, który bez reszty poświęcił swe życie i działalność dzieciom.

Festiwal ma na celu wychowanie najmłodszych widzów przez teatr oraz wprowadzenie ich w świat kultury. Festiwal "Korczak" promuje teatr dla dzieci, ale również teatr tworzony przez dzieci - na Festival tradycyjnie zapraszane są amatorskie teatry z całej Polski.

Na scenach Teatru Rampa i Lalka oraz w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki występują zarówno polskie jak i zagraniczne teatry.

Co roku najwybitniejsi twórcy teatru dla dzieci i młodzieży odbierają nagrody im. Jana Dormana, a polskie teatry - Atesty za najciekawsze spektakle. Przyznawana jest też nagroda dla krytyka teatru dla młodych widzów.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]