Strona główna
Dzisiaj jest: 26 października 2020
Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Lucyny
Pierwszy Festiwal Folkloru na Targówku odbył się 30 sierpnia 2008 roku i miał charakter pikniku rodzinnego. Zespoły folklorystyczne prezentujące na scenie swoje umiejętności m. in. z Ukrainy, Afryki oraz Polski zostały ciepło przyjęte przez widzów.

Na scenie wystąpili m. in.:

  • Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Varsovia”,
  • Ukraiński zespół „Czeremosz”
  • Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca „Sierakowice”
  • Afrykański zespół „Motema Africa”
  • Góralski zespół „Turnioki”

Studenckie zespoły pieśni i tańca na Festiwalu Folkloru były reprezentowane przez: Zespół Politechniki Warszawskiej z Płocka „Masovia” oraz Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]