Strona główna
Dzisiaj jest: 17 października 2018
Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Wybory samorządowe 2018 - transport dla osób z niepełnosprawnością ruchową (17 października 2018)
21 października br. odbędą się wybory samorządowe. Mieszkańcy stolicy wybiorą w nich prezydenta, radnych m.st. Warszawy, radnych dzielnic m.st. Warszawy oraz radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Warszawa zapewnia wyborcom z niepełnosprawnością ruchową bezpłatny transport do lokalu wyborczego.
Jaki plan miejscowy dla Parku Bródnowskiego? (16 października 2018)
"Jaki plan miejscowy dla Parku Bródnowskiego?" - konsultacje społeczne na ten temat, które rozpoczęły się 28 września potrwają do 30 października 2018 r. Plan miejscowy wpłynie na rozwój okolicy. Określi jak będzie można go urządzić. Złóż formalny wniosek do planu do dnia 30 października 2018.
Dzień Edukacji Narodowej na Targówku (15 października 2018)
11 października w ramach tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Teatrze Rampa odbyła się uroczystość upamiętniająca święto pracowników oświaty.
Poznaj dyscyplinę sportu (15 października 2018)
"Poznaj dyscyplinę sportu" - pod takim hasłem Urząd Dzielnicy Targówek rozpoczął program spotkań z poszczególnymi dyscyplinami sportu.
List Burmistrza Dzielnicy Targówek z okazji Dnia Edukacji Narodowej (12 października 2018)
List Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, skierowany do dyrektorów szkół, grona pedagogicznego, pracowników szkół i placówek oświatowych oraz uczniów
Podsumowujemy sezon drogowy 2018 (12 października 2018)
Setki tysięcy metrów kwadratowych nowej nawierzchni, prace o wartości blisko 140 milionów złotych – to najkrótsze podsumowanie tegorocznego sezonu remontowego na stołecznych ulicach. Za nami kilkadziesiąt remontów, w tym zarówno szybkich frezowań, jak i kompleksowych przebudów dróg.
Zmiany na ul. Łodygowej (12 października 2018)
Zmieniła się organizacja ruchu na ul. Łodygowej. Obecnie ruch w obydwu kierunkach na ul. Łodygowej na odcinku od ul. Wolińskiej do ul. Klamrowej został przełożony na nowo wybudowaną jezdnię północną.
Warszawa zachęca do zmiany ogrzewania (12 października 2018)
Ekoedukatorzy po raz kolejny ruszyli na spotkania z mieszkańcami. Odwiedzą blisko 1850 domów jednorodzinnych. Ich zadaniem jest przekonać warszawiaków, by zmienili swoje nieekologiczne źródła ogrzewania na piece gazowe lub przyłączyli się do miejskiej sieci ciepłowniczej.
Więcej drzew w całej Warszawie (12 października 2018)
Warszawa wzbogaci się o nowe 6 000 drzew. Parki, skwery i arterie zazielenią się w we wszystkich dzielnicach stolicy. Przy ulicach posadzone zostaną drzewa przyjazne alergikom, m.in. klony, graby i kasztanowce.
Informacja o LXIII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (12 października 2018)
Informujemy, że LXIII Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 17 października 2018 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]