Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 17 marca 2018
Imieniny: Zbigniewa, Patryka
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
"Lato w mieście" na Targówku (16 marca 2018)
W dniach 25 czerwca – 31 sierpnia 2018 r. zapraszamy uczniów klas I-VII szkół podstawowych do Wakacyjnych Punktów Edukacyjnych programu „Lato w mieście”.
Podsumowanie warszawskiego konkursu "Zabawka ze skrawka" (16 marca 2018)
Dnia 12 marca 2018 roku w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyło się uroczyste podsumowanie Warszawskiego konkursu „Zabawka ze skrawka” na temat: „Postaci z bajek naszych rodziców, dziadków, pradziadków” pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek Pana Sławomira Antonika.
Ogłoszenie o wynikach wyborów na kandydatów na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów (14 marca 2018)
Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy po weryfikacji kart wyborczych ogłasza listę kandydatów – przedstawicieli mieszkańców Dzielnicy według uzyskanej liczby głosów w wyborach do Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
Warsztat biznesowo-networkingowy: pt. "Sprzedaż produktów za pomocą Facebooka" (14 marca 2018)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat biznesowo-networkingowy: pt. "Sprzedaż produktów za pomocą Facebooka", który odbędzie się 19 marca 2018 r.
Wiedza na temat przysługujących nam praw jest niezbędna! (13 marca 2018)
Trwa czwarty etap edukacyjnej kampanii m.st. Warszawy pod hasłem „Miejski Rzecznik Konsumentów przypomina”, której celem jest przede wszystkim wzrost świadomości mieszkańców stolicy w zakresie ich praw jako konsumentów.
Niższe opłaty za wodę i ścieki (13 marca 2018)
Warszawscy wodociągowcy wystąpili o obniżenie ceny za wodę i odprowadzenie ścieków. Nowa, niższa taryfa ma obowiązywać przez trzy lata.
Srebrny medal dla drużyny z Targówka! (13 marca 2018)
Z dużą radością i satysfakcją informujemy, że reprezentacja chłopców w piłce siatkowej ze Szkoły Podstawowej Nr 42 wywalczyła srebrny medal podczas zmagań na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w mini piłce siatkowej chłopców
Konkurs wielkanocny na najdłuższą palmę (13 marca 2018)
Zapraszamy do wzięcia udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym na najdłuższą palmę
Informacja o LV Sesji Rady Dzielnicy Targówek (13 marca 2018)
Informujemy, że LV Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 14 marca 2018 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
XV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (13 marca 2018)
Zapraszamy do udziału w XV Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek. Turniej odbędzie się 17 marca 2018 r.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.