Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

81. warsztaty literackie

Oddział Warszawski Stowarzyszenia Pisarzy Polskich w ramach Warszawskiej Szkoły Pisania zaprasza wszystkich poetów, prozaików, dramatopisarzy, którzy zaczynają swoją przygodę z literaturą, a przede wszystkim członków Stajni Literackiej SPP na 81. warsztaty literackie w Domu Literatury, przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89 (wejście obok schodów ruchomych, I piętro, sala konferencyjna), które odbędą się we wtorek, 22 października 2019, o godz. 16.00.
data zamieszczenia: (15 października 2019 r. )

"Dzień ziemniaka" - rodzinny piknik na Zaciszu

Zapraszamy na rodzinny piknik na Zaciszu pn. "Dzień ziemniaka", który odbędzie się w sobotę, 19 października 2019 r. w godz. 12.00-15.00 na terenie Domu Kultury Zacisze
data zamieszczenia: (15 października 2019 r. )

Informacja o XVII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Informujemy, że XVII Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 16 października 2019 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. L.Kondratowicza 20.
data zamieszczenia: (14 października 2019 r. )

Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców

Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20 (stanowisko nr 22,23 w Wydziale Obsługi Mieszkańców) w dniu 23 października 2019 r. (w godz. 10.00-15.00).
data zamieszczenia: (14 października 2019 r. )

Varsavianistyczny certyfikat dla Szkoły 114

Z radością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka otrzymała bezterminowy certyfikat "Varsavianistyczna Szkoła".
data zamieszczenia: (11 października 2019 r. )

Zaproszenie na warsztaty: "Trudne sytuacje w firmie – jak znaleźć rozwiązanie?"

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców, menedżerów oraz osoby planujące założyć własny biznes na warsztat biznesowo-networkingowy pt. "Trudne sytuacje w firmie – jak znaleźć rozwiązanie?".
data zamieszczenia: (11 października 2019 r. )

Wybory 2019 r. - siedziby obwodowych komisji wyborczych oraz lokali wyborczych

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem siedzib obwodowych komisji wyborczych oraz lokali wyborczych w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
data zamieszczenia: (10 października 2019 r. )

XV Rajd rowerowy "Kierunek > Wyszyński" (obejrzyj film)

Zapraszamy do udziału w XV Rajdzie rowerowym pn. "Kierunek > Wyszyński" organizowanym dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i licealistów
data zamieszczenia: (10 października 2019 r. )

Linia zastępcza na Głębockiej

Od czwartku, 10 października, ulicą Głębocką pojadą autobusy linii zastępczej Z20. Dzięki nim mieszkańcy zyskają bezpośredni dojazd ze stacji metra M2 Trocka.
data zamieszczenia: (10 października 2019 r. )

Konkurs Młodych Dziennikarzy 2019

Stowarzyszenie Dziennikarzy RP ogłosiło konkurs dla uczniów mazowieckich szkół ponadpodstawowych zaangażowanych w prowadzenie szkolnych mediów (gazetki, radio, TV, Internet)
data zamieszczenia: (8 października 2019 r. )
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]