Strona główna
Dzisiaj jest: 18 lutego 2020
Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi w m.st. Warszawa

Szanowni Mieszkańcy, informujemy, że decyzją Rady m.st. Warszawy od dnia 1 marca br. obowiązywać będą nowe stawki opłat za odbiór odpadów komunalnych
data zamieszczenia: (12 lutego 2020 r. )

Patrole ponadnormatywne znów na ulicach Warszawy

M.st. Warszawa zawarło porozumienie z Komendą Stołeczną Policji w sprawie służb ponadnormatywnych w 2020 r. Dodatkowe patrole funkcjonariuszy policji będą finansowane ze środków stanowiących dochody własne m.st. Warszawy.
data zamieszczenia: (11 lutego 2020 r. )

Wybrano dyrektora Domu Kultury "Świt"

W związku z inicjatywą pracowników Domu Kultury "Świt", popartą pozytywną opinią związków zawodowych, Prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski, Zarządzeniem nr 154/2020 z dnia 7 lutego 2020 r. powołał na stanowisko dyrektora Lidię Aleksandrę Krawczyk.
data zamieszczenia: (10 lutego 2020 r. )

Stany prawne nieruchomości - podsumowanie drugiego spotkania z mieszkańcami

Drugie spotkanie dotyczące stanów prawnych gruntów na Targówku zgromadziło blisko sześciuset mieszkańców naszej dzielnicy. Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za udział.
data zamieszczenia: (7 lutego 2020 r. )

Nabór uzupełniający na ławników

Prezydent m.st. Warszawy ogłasza nabór uzupełniający kandydatów na ławników do sądów powszechnych na kadencję 2020-2023. Nabór będzie prowadzony do 28 lutego 2020 roku.
data zamieszczenia: (5 lutego 2020 r. )

Metro na Bródnie z płytą denną

Wykonawca ostatniego, północno-wschodniego odcinka linii metra M2, właśnie wylał beton na poziomie płyty dennej przyszłej stacji Bródno. To najniższy poziom tego podziemnego przystanku. Stamtąd, już na wiosnę, będą startować tarcze TBM Anna i Maria.
data zamieszczenia: (4 lutego 2020 r. )

Jubileusz 90 rocznicy urodzin Bogusława Paradowskiego - uczestnika Powstania Warszawskiego

31 stycznia w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyło się spotkanie z Bogusławem Paradowskim, obchodzącym dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin.
data zamieszczenia: (3 lutego 2020 r. )

Zapraszamy na drugie spotkanie w sprawie stanów prawnych nieruchomości na Targówku

Już 6 lutego 2020 roku zapraszamy na drugie spotkanie w sprawie stanów prawnych gruntów na Targówku. W spotkaniu wezmą udział członkowie Zarządu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
data zamieszczenia: (3 lutego 2020 r. )

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]