Strona główna
Dzisiaj jest: 16 lutego 2019
Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
"Jak zmieni się statut Dzielnicy Targówek?" - konsultacje społeczne (15 lutego 2019)
Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych: "Jak zmieni się statut Dzielnicy Targówek?"
Zapraszamy na cykl bezpłatnych zajęć fizjoterapeutycznych dla mam (14 lutego 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na cykl bezpłatnych zajęć fizjoterapeutycznych dla mam prowadzonych przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę.
Informacja o VII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (13 lutego 2019)
Informujemy, że VII Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 20 lutego 2019 r. o godz. 9.30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
"Warszawa dla najmłodszych" - miejski program wspierania rodzin (13 lutego 2019)
"Warszawa dla najmłodszych" to nazwa miejskiego programu wspierającego rodzicielstwo i opiekę nad najmłodszymi dziećmi. Trzy filary programu to bezpłatne żłobki, zdrowe dziecko i bezpieczne macierzyństwo.
Nowe Biuro Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej (13 lutego 2019)
Udzielanie dotacji na wymianę kopciuchów, rozbudowa Warszawskiego Indeksu Powietrza i koordynowanie działań na rzecz redukcji smogu w stolicy – to niektóre obowiązki nowo powstałego Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej.
Gimnastyka dla Mieszkańców (13 lutego 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza do udziału w zajęciach "Gimnastyka dla Mieszkańców". Zajęcia są bezpłatne, realizowane w ramach budżetu partycypacyjnego 2019.
Zamknięcie ulicy Kondratowicza coraz bliżej (12 lutego 2019)
Trwają przygotowania do wdrożenia zmian w ruchu na czas budowy metra na Bródnie. Na drogach pojawia się nowe oznakowanie, a na ulicy Matki Teresy z Kalkuty dobudowywane są nowe jezdnie. Wykonawca zapowiada zamknięcie ulicy Kondratowicza na pierwszy weekend marca.
Informacja o VI Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (12 lutego 2019)
Informujemy, że VI Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 13 lutego 2019 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
Przedsiębiorcy dyskutowali o zarządzaniu pracownikami (11 lutego 2019)
"Zmiany w podatkach w 2019 r." były tematem przewodnim styczniowego spotkania przedsiębiorców zorganizowanym w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku.
Międzynarodowy szczyt w Warszawie – zmiany w ruchu (8 lutego 2019)
W środę i czwartek, 13-14 lutego, w Warszawie odbędzie się międzynarodowe spotkanie ministrów poświęcone bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie. Organizacja tego wydarzenia wiąże się ze zmianami w ruchu i parkowaniu.
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]