Strona główna
Dzisiaj jest: 20 maja 2019
Imieniny: Bazylego, Krystyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Zajęcia biegowe w Lesie Bródnowskim (20 maja 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza do udziału w Zajęciach Biegowych na terenie Lasu Bródnowskiego, w każdy wtorek o godzinie 18.30.
Rusza kolejna edycja Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej! (20 maja 2019)
Rusza kolejna edycja Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. Promujemy najlepsze przedsięwzięcia edukacji kulturalnej zrealizowane w Warszawie i ich autorów
Szkolenie w zakresie odpowiedzialnej sprzedaży napojów alkoholowych w Urzędzie Dzielnicy Targówek (20 maja 2019)
W dniu 17 maja 2019 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyło się szkolenie, dotyczące odpowiedzialnej sprzedaży napojów alkoholowych, przeznaczone dla sprzedawców napojów alkoholowych placówek z terenu naszej dzielnicy.
Dokładne i aktualizowane co roku (20 maja 2019)
Jak zmieniały się granice i siatka warszawskich ulic? Jakie nowe obiekty pojawiły się w okolicy w ostatnim dziesięcioleciu? Można to bardzo szybko sprawdzić w stołecznym serwisie mapowym na stronie www.mapa.um.warszawa.pl.
Gimnastyka dla Mieszkańców (20 maja 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza do udziału w zajęciach "Gimnastyka dla Mieszkańców". Zajęcia są bezpłatne, realizowane w ramach budżetu partycypacyjnego 2019
Aktywni na Targówku w 2019 roku (20 maja 2019)
Zapraszamy do udziału w zajęciach biegowych oraz grach zespołowych dla mężczyzn
Zumba i Zdrowy Kręgosłup - bezpłatne zajęcia na Targówku (20 maja 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach Zumby i Zdrowego Kręgosłupa, realizowanych w ramach budżetu partycypacyjnego 2019.
Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców (20 maja 2019)
Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20 (stanowisko nr 22,23 w Wydziale Obsługi Mieszkańców) w dniu 24 maja 2019 r. (w godz. 10.00-15.00).
Bezpłatne zajęcia nordic walking (20 maja 2019)
Zapraszamy mieszkańców dzielnicy Targówek na bezpłatne zajęcia nordic walking
Ruszyła druga edycja plebiscytu "Warszawianka Roku"! (17 maja 2019)
Ruszyła druga edycja plebiscytu "Warszawianka Roku"! Ponownie mieszkańcy stolicy wybiorą kobietę, która swoją działalnością społeczną lub zawodową w szczególny sposób przyczyniła się do rozwoju i promowania Miasta Stołecznego Warszawa.
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]