Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Przypominamy zasady dotyczące odbioru odpadów wielkogabarytowych. To właściciel nieruchomości ustala miejsce odbioru. Odpady można zostawić nie wcześniej niż 24 godziny przed wyznaczonym terminem odbioru.
data zamieszczenia: (19 sierpnia 2019 r. )

Obchody 99. Rocznicy Zwycięskiej Bitwy Warszawskiej na Targówku (obejrzyj film)

Uroczyste obchody 99 rocznicy Bitwy Warszawskiej rozpoczęła msza święta w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Po nabożeństwie mieszkańcy, kombatanci oraz przedstawiciele władz samorządowych przeszli pod pomnik Bitwy Warszawskiej przy ulicy Wysockiego.
data zamieszczenia: (16 sierpnia 2019 r. )

Ważny etap budowy metra na Bródnie

Prace na budowie północno-wschodniego odcinka linii metra M2 idą pełną parą. Lada moment rozpocznie się betonowanie płyty stropowej korpusu przyszłej stacji Bródno.
data zamieszczenia: (14 sierpnia 2019 r. )

Pracowity długi weekend drogowców

W długi sierpniowy weekend drogowcy nie będę odpoczywać – 15-18 sierpnia upłyną m.in. na układaniu nawierzchni jezdni. Zmian w ruchu należy spodziewać się na ulicach Głębockiej, Łodygowej i Koszykowej. Od poniedziałku, 19 sierpnia, na ul. Berensona wrócą dwa kierunki ruchu.
data zamieszczenia: (12 sierpnia 2019 r. )

Remonty szkół pod kontrolą urzędników (obejrzyj film)

Trwają kontrole prowadzone przez Zarząd Dzielnicy Targówek na terenie remontowanych placówek oświatowych
data zamieszczenia: (12 sierpnia 2019 r. )

Budżet obywatelski - wyniki oceny projektów

Znane są wyniki oceny zgłoszonych przez mieszkańców projektów do budżetu obywatelskiego na 2020 rok. Autorzy projektów ocenionych negatywnie mogą się jeszcze odwołać. Ostateczną listę projektów poddanych pod głosowanie poznamy 28 sierpnia.
data zamieszczenia: (9 sierpnia 2019 r. )

Warszawa dopłaci do retencji wody

Ruszyły konsultacje programu dotacji na instalację urządzeń małej retencji wody. Dofinansowanie budowy przydomowego zbiornika deszczówki lub studni chłonnej wyniosłoby nawet 10 tys. złotych. To działanie w ramach Warszawskiego Planu dla Klimatu.
data zamieszczenia: (9 sierpnia 2019 r. )

Zaproszenie do udziału w Mazowieckim Konkursie Filmowym

Mazowiecki Konkurs Filmowy jest organizowany rokrocznie od 2016 roku, a jego cel to odkrywanie i rozwijanie talentów filmowych wśród młodzieży z województwa mazowieckiego. Nabór prac trwa do 30 września 2019 r.
data zamieszczenia: (9 sierpnia 2019 r. )

Budżet obywatelski 2020 - etap weryfikacji projektów zakończony

Szanowni Państwo, informujemy, że zakończył się etap weryfikacji merytorycznej projektów złożonych w ramach budżetu obywatelskiego 2020
data zamieszczenia: (8 sierpnia 2019 r. )

Poznaj Sąsiada! Warsztaty sąsiedzkie na Bródnie!

Chcesz poznać swoich sąsiadów, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz pomysł na wydarzenie integrujące Twoje sąsiedztwo? Warsztaty Sąsiedzkie na Bródnie to okazja, żeby dowiedzieć się jak to zrobić!
data zamieszczenia: (6 sierpnia 2019 r. )
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]