Strona główna
Dzisiaj jest: 26 czerwca 2019
Imieniny: Jana, Pawła
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Ruszyła 15. edycja stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Młodzi, aktywni warszawiacy, uczniowie i studenci, już po raz piętnasty mają szansę ubiegać się o stypendium miasta stołecznego Warszawy im. Jana Pawła II. Stypendium jest dla każdego, kto uczy się w Warszawie i spełnia kryteria formalne dopuszczające do udziału w konkursie.
data zamieszczenia: (26 czerwca 2019 r. )

Jaki plan miejscowy dla Parku Bródnowskiego

Zapraszamy mieszkańców do udziału w konsultacjach planu miejscowego dla Parku Bródnowskiego. Plan miejscowy określi charakter i funkcje Parku Bródnowskiego.
data zamieszczenia: (26 czerwca 2019 r. )

Projekt na rozbudowę żłobka nr 42 rozstrzygnięty

Do konkursu na opracowanie koncepcji architektoniczno-konstrukcyjno-budowlanej pn. "Rozbudowa Żłobka nr 42 przy ul. Chodeckiej 3 w Warszawie" zaproszone zostało dziewiętnaście pracowni architektonicznych. W wymaganym terminie złożono osiem projektów.
data zamieszczenia: (25 czerwca 2019 r. )

Konkurs "Warszawa w kwiatach i zieleni"

Jeszcze tylko przez niecałe dwa tygodnie można nadsyłać zgłoszenia do najbardziej zielonego konkursu w Polsce. Do 7 lipca Warszawiacy mogą zgłaszać swoje ukwiecone ogródki i balkony do 36. edycji konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”.
data zamieszczenia: (25 czerwca 2019 r. )

Finał XX cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym

23 czerwca w Hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Ossowskiego 25 na Targówku odbył się finał XX cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym.
data zamieszczenia: (25 czerwca 2019 r. )

"Lato w mieście" rozpoczniemy od pikniku

Jak co roku wakacje w stolicy zainauguruje piknik pod hasłem „Bądź bezpieczny latem w mieście”. Na najmłodszych warszawiaków czekają liczne atrakcje. Na zabawę i naukę szeroko rozumianego bezpieczeństwa zapraszamy do parku Agrykola w środę, 26 czerwca, w godz. 10.00-14.00.
data zamieszczenia: (24 czerwca 2019 r. )

"Pracownicze plany kapitałowe w firmie" - zapraszamy na szkolenie

Form Przedsiębiorców na Targówku wraz z Polskim Funduszem Rozwoju zaprasza na szkolenie dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie
data zamieszczenia: (24 czerwca 2019 r. )

Osada słowiańska na Bródnie znowu ożyje

W scenerii Lasu Bródnowskiego już w najbliższy weekend pojawią się woje, czarodziejki, sokolnicy i azjatyccy kupcy. Wszyscy przybędą na inscenizację historyczną pod nazwą "Kiedy Bródno było grodem".
data zamieszczenia: (21 czerwca 2019 r. )

Znamy liczbę projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego

W tym roku warszawiacy i warszawianki zgłosili do budżetu obywatelskiego 2166 projektów. Po raz pierwszy mieszkańcy mogli zgłaszać projekty ogólnomiejskie, dotyczące kilku dzielnic lub całego miasta.
data zamieszczenia: (21 czerwca 2019 r. )

Samorządy krytycznie o nowych przepisach o odpadach

Projekt nowelizacji ustawy o czystości i porządku w gminach to kolejna nietrafiona propozycja rządu, która przyniesie chaos w systemie gospodarki odpadami komunalnymi. Zwiększone koszty odbiorów, zamieszanie na ulicach miast i czasochłonne kary administracyjne to niektóre negatywne skutki, jakie mogą czekać polskie gminy.
data zamieszczenia: (21 czerwca 2019 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]