Strona główna
Dzisiaj jest: 21 lipca 2019
Imieniny: Daniela, Wawrzyńca
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Ponad 3600 dodatkowych miejsc w warszawskich żłobkach

Już ponad 3,6 tys. nowych miejsc w żłobkach powstało w Warszawie od początku roku. To tyle, ile znajduje się w kilkudziesięciu nowych żłobkach. W rozstrzygniętym dzisiaj konkursie „Promesa na duży żłobek” przedsiębiorcy zgłosili dwa razy więcej miejsc niż wynosił limit.
data zamieszczenia: (19 lipca 2019 r. )

"Angielski z native speakerem dla młodzieży, dorosłych i seniorów" - bezpłatne zajęcia

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pt. "Angielski z native speakerem dla młodzieży, dorosłych i seniorów" organizowane w ramach budżetu partycypacyjnego.
data zamieszczenia: (19 lipca 2019 r. )

Remonty szkół na Targówku (obejrzyj film)

Trwają prace remontowe w szkołach na Targówku. Cztery szkoły ponadpodstawowe przygotowują się na przyjęcie podwójnego rocznika.
data zamieszczenia: (18 lipca 2019 r. )

Spotkanie przedsiębiorców w Urzędzie Dzielnicy Targówek

15 lipca 2019 r. w godz. 17.00-20.30 odbył się warsztat biznesowo-networkingowy, zorganizowany w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku. W spotkaniu wzięli udział właściciele firm z Targówka i okolic, a także osoby planujące rozpocząć własną działalność gospodarczą.
data zamieszczenia: (18 lipca 2019 r. )

Restrukturyzacja zadłużenia w mieszkaniach komunalnych

Miasto Stołeczne Warszawa, zgodnie z uchwałą radnych, oferuje dłużnikom czynszowym nowe narzędzie pomocy. Warszawiacy i warszawianki mają 18 miesięcy na przystąpienie do programu, który umożliwia elastyczne dobranie rat – miesięcznych lub kwartalnych oraz nawet do 10 lat na spłatę zadłużenia.
data zamieszczenia: (17 lipca 2019 r. )

Rekrutacja "podwójnego rocznika" w Warszawie

We wtorek, 16 lipca poznaliśmy wyniki rekrutacji zasadniczej do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Do stołecznych liceów, techników oraz szkół branżowych I stopnia zakwalifikowanych zostało 41870 absolwentów.
data zamieszczenia: (16 lipca 2019 r. )

UKS PLAS Warszawa w finale Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej!!!

Para Jakub Wujkowski / Jakub Wąsik w fantastycznym stylu zajęła 2 miejsce w turnieju 1/2 MP Juniorów w Ostródzie i uzyskała awans do Finału Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej!
data zamieszczenia: (12 lipca 2019 r. )

Nowi odbiorcy odpadów komunalnych reagują na zgłoszenia

Od 1 lipca weszły w życie nowe umowy na odbiór odpadów. Na Białołęce, Bielanach, Targówku i Żoliborzu nowi operatorzy dostosowują harmonogramy i reagują na zgłoszenia mieszkańców. Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 na bieżąco przekazuje wszystkie reklamacje do wykonawców.
data zamieszczenia: (11 lipca 2019 r. )

Drogowcy na "obwodnicy" Targówka oraz prace na Mokotowie i Żoliborzu

Warszawscy drogowcy pracują przy modernizacji tzw. obwodnicy Targówka. W środę, 10 lipca, uruchomione zostanie tam rondo u zbiegu Gorzykowskiej, Myszkowskiej i Handlowej. W tym samym dniu zmiany zostaną wprowadzone także na Mokotowie, gdzie trwa przedłużanie ul. Woronicza.
data zamieszczenia: (9 lipca 2019 r. )

Wakacyjny lipcowy weekend z IV Międzynarodowym Festiwalem Ulicznych Teatrów Lalkowych "Lalka na Scenie"

W dniach 12-14 lipca w Warszawie po raz czwarty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych „Lalka na Scenie”. To coroczne spotkania teatralne dla dzieci i dorosłych z profesjonalnym teatrem ulicznym. Spektakle i dodatkowe aktywności dla publiczności są bezpłatne i odbędą się niezależnie od pogody.
data zamieszczenia: (8 lipca 2019 r. )
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]