Strona główna
Dzisiaj jest: 16 lipca 2019
Imieniny: Eustachego, Marii
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

UKS PLAS Warszawa w finale Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej!!!

Para Jakub Wujkowski / Jakub Wąsik w fantastycznym stylu zajęła 2 miejsce w turnieju 1/2 MP Juniorów w Ostródzie i uzyskała awans do Finału Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej!
data zamieszczenia: (12 lipca 2019 r. )

Nowi odbiorcy odpadów komunalnych reagują na zgłoszenia

Od 1 lipca weszły w życie nowe umowy na odbiór odpadów. Na Białołęce, Bielanach, Targówku i Żoliborzu nowi operatorzy dostosowują harmonogramy i reagują na zgłoszenia mieszkańców. Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 na bieżąco przekazuje wszystkie reklamacje do wykonawców.
data zamieszczenia: (11 lipca 2019 r. )

Drogowcy na "obwodnicy" Targówka oraz prace na Mokotowie i Żoliborzu

Warszawscy drogowcy pracują przy modernizacji tzw. obwodnicy Targówka. W środę, 10 lipca, uruchomione zostanie tam rondo u zbiegu Gorzykowskiej, Myszkowskiej i Handlowej. W tym samym dniu zmiany zostaną wprowadzone także na Mokotowie, gdzie trwa przedłużanie ul. Woronicza.
data zamieszczenia: (9 lipca 2019 r. )

Wakacyjny lipcowy weekend z IV Międzynarodowym Festiwalem Ulicznych Teatrów Lalkowych "Lalka na Scenie"

W dniach 12-14 lipca w Warszawie po raz czwarty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych „Lalka na Scenie”. To coroczne spotkania teatralne dla dzieci i dorosłych z profesjonalnym teatrem ulicznym. Spektakle i dodatkowe aktywności dla publiczności są bezpłatne i odbędą się niezależnie od pogody.
data zamieszczenia: (8 lipca 2019 r. )

Miejski Plan Adaptacji do zmian klimatu przyjęty!

Stołeczni radni przyjęli Miejski Plan Adaptacji. Strategia wyznacza politykę działań zapobiegających i łagodzących negatywne skutki zmian klimatu. Odnawialne źródła energii, więcej zieleni, redukcja emisji CO2, inwestycje w transport publiczny to fundamenty warszawskiego planu.
data zamieszczenia: (5 lipca 2019 r. )

Spotkanie dotyczące odbioru odpadów komunalnych

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy - Jędrzeja Kunowskiego z właścicielami firmy Partner - konsorcjum Partner sp. z o.o., PARTNER Dariusz Apelski i JARPER sp. z o.o., która od 1 lipca br. odpowiedzialna jest za odbiór odpadów w naszej dzielnicy.
data zamieszczenia: (5 lipca 2019 r. )

Informacja o XIII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Informujemy, że XIII Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (zwołana na wniosek Zarządu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy), odbędzie się w dniu 10 lipca 2019 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
data zamieszczenia: (4 lipca 2019 r. )

Jaki plan miejscowy dla Parku Bródnowskiego

Zapraszamy mieszkańców do udziału w konsultacjach planu miejscowego dla Parku Bródnowskiego. Plan miejscowy określi charakter i funkcje Parku Bródnowskiego.
data zamieszczenia: (4 lipca 2019 r. )

"Co wskaźniki finansowe mówią o Twojej firmie?"- zapraszamy na warsztat biznesowo-networkingowy

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców, menedżerów firm oraz osoby planujące założyć własny biznes na warsztat biznesowo-networkingowy pn. "Co wskaźniki finansowe mówią o Twojej firmie?"
data zamieszczenia: (3 lipca 2019 r. )

Zmiany komunikacyjne na Zaciszu

Wykonawca II linii metra na Zaciszu w piątek, 5 lipca, ok. godz. 14.00 otworzy dla ruchu skrzyżowanie ulic Figara, Codziennej, Rolanda i Spójni.
data zamieszczenia: (3 lipca 2019 r. )
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]