Strona główna
Dzisiaj jest: 25 października 2020
Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Wraca ruch na ul. 11 Listopada

Od poniedziałku, 2 listopada, przejezdna będzie ul. 11 Listopada. Zakończy się przebudowa ulicy związana z remontem torów tramwajowych.
data zamieszczenia: (30 października 2015 r. )

Nowe radiowozy dla stołecznych policjantów

Stołeczni policjanci otrzymali 64 radiowozy, które będą wykorzystywane do pełnienia służby na warszawskich ulicach. Jest to kolejny zakup dla Komendy Stołecznej Policji przez m.st. Warszawa. Część pojazdów otrzyma Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI obejmująca działaniem Dzielnice Białołęka, Targówek i Praga Północ.
data zamieszczenia: (30 października 2015 r. )

Przybędzie drzew na Targówku

Jeszcze tej jesieni rozpoczną się na terenie naszej dzielnicy nasadzenia drzew. Na początku listopada w parkach i na skwerach firmy wyłonione w przetargach, zadbają o nową zieleń na Targówku.
data zamieszczenia: (29 października 2015 r. )

Most już blisko

Coraz bliżej do otwarcia po remoncie Mostu Łazienkowskiego. Na przeprawie trwają ostatnie prace konieczne do puszczenia ruchu, kontrolę musi przeprowadzić jeszcze nadzór budowlany.
data zamieszczenia: (27 października 2015 r. )

Pomysły z Targówka najlepsze! Nagrody Prezydent Warszawy dla projektów edukacyjnych z Targówka!

Projekt "SchumTV" Dominika Zuziaka, nauczyciela Gimnazjum nr 142 im. R. Schumana z Oddziałami Dwujęzycznymi zdobył I Nagrodę w konkursie na najlepszy projekt edukacji kulturalnej w Warszawie.
data zamieszczenia: (27 października 2015 r. )

Odwołana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Wydział Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy informuje, że w dniu 31 października 2015 roku zostaje odwołana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, ze względu na dzień Wszystkich Świętych.
data zamieszczenia: (26 października 2015 r. )

Jak dojechać do stołecznych nekropolii

Zbliża się Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W tym okresie sprawny dojazd do stołecznych cmentarzy zapewni 26 specjalnych linii autobusowych i 2 linie tramwajowe „C”.
data zamieszczenia: (26 października 2015 r. )

Przedsiębiorcy ćwiczyli budowanie silnej marki osobistej na Forum Przedsiębiorców na Targówku

W poniedziałek, 19 października 2015 roku o godz. 17.00, w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek odbyło się Forum Przedsiębiorców. W warsztatach wzięło udział 30 przedsiębiorców z Targówka i okolic.
data zamieszczenia: (23 października 2015 r. )

Wybory parlamentarne 2015 – dziś urzędy czynne dłużej

Przypominamy, że dziś, 22 października, delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich w dzielnicach będą czynne dłużej. Warszawiacy, którzy chcą złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania mogą to zrobić do godz. 20.00.
data zamieszczenia: (22 października 2015 r. )

Remonty chodników

W dniu 26.10.2015 (poniedziałek) w pasie drogowym ul. Samarytanka na odcinku od ul. Jórskiego do ul. Gilarskiej rozpocznie się remont chodnika, polegający na jego poszerzeniu o 0,5m po stronie szkoły podstawowej.
data zamieszczenia: (22 października 2015 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]