Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Remonty chodników (22 października 2015)
W dniu 26.10.2015 (poniedziałek) w pasie drogowym ul. Samarytanka na odcinku od ul. Jórskiego do ul. Gilarskiej rozpocznie się remont chodnika, polegający na jego poszerzeniu o 0,5m po stronie szkoły podstawowej.
Jednocześnie zostaną wprowadzone elementy inżynierii ruchu, mające za zadanie chronić dzieci idące do szkoły. Ustawione zostaną barierki energochłonne na łuku drogi oraz wygrodzenie tzw. "segmentowe" typu tramwajowego – metalowe przęsła. Zakończenie prac przewidziane jest na 15 listopada 2015 r.
Dodatkowo w dniach 22-24.10.2015 r. w pasie drogowym ul. Żuromińskiej zostaną wykonane progi zwalniające na jezdni. Celem ww. progów jest poprawa bezpieczeństwa pieszych. Za utrudnienia przepraszamy.
Roboty przy ulicy Samarytanka oraz Żuromińskiej wykonywała będzie firma ZROD z Kobyłki.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]