Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Rozpoczynamy remonty na Tarnogórskiej i Fantazyjnej (16 października 2015)
Ta informacja ucieszy mieszkańców ulic Tarnogórskiej i Fantazyjnej. Już w najbliższy wtorek 20 października 2015 r. Wydział Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Targówek przystąpi do prac remontowych na w/w ulicach.
W ramach realizacji zadania przewidziane zostały m.in. wymiana i wzmocnienie podbudowy ulic, wymiana nawierzchni asfaltowej, ustawienie krawężników, odtworzenie sączków tłuczniowych – służących do odwodnienia oraz remont chodnika na ulicy Fantazyjnej.
Wykonawcą prac będzie firma "Bruk-bud". Remont obejmie: ulicę Tarnogórską - na odcinku od ul. Bajecznej do ul. Krzesiwa oraz ulicę Fantazyjną od ul. Gilarskiej w stronę ul. Radzymińskiej. Za mogące wystąpić podczas remontu utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]