Strona główna
Dzisiaj jest: 28 maja 2020
Imieniny: Jaromira, Augustyna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Jesteśmy gotowi do zmian klimatu?

Warszawiacy mogą podzielić się uwagami w sprawie strategii adaptacji do zmian klimatu dla stolicy. Plan zakłada przeciwdziałanie ekstremalnym zjawiskom pogodowym, takim jak ulewy czy wichury. Pierwsze spotkanie już 7 marca.
data zamieszczenia: (28 lutego 2019 r. )

Rusza budowa metra na Bródnie

Rozpoczynamy budowę II linii metra na Bródnie. W najbliższy weekend (1–3 marca) ulica L. Kondratowicza, pod którą powstaną dwie stacje, będzie wyłączana z ruchu i wprowadzane będą objazdy. Oprócz pieszych i kierowców, zmiany dotyczą również komunikacji miejskiej.
data zamieszczenia: (28 lutego 2019 r. )

Co z opłatą za rok 2019?

Ustawodawca nadal nie rozwiązał problemu związanego z koniecznością uiszczenia opłaty rocznej przez osoby, które do 31 marca nie otrzymają dokumentu potwierdzającego przekształcenie. Miasto opracowało jednak procedurę, która pozwoli mieszkańcom na jej zapłatę i zaliczenie na poczet przyszłej opłaty jednorazowej.
data zamieszczenia: (28 lutego 2019 r. )

Postępowanie na odbiór odpadów – rozstrzygnięte

Znamy wynik postępowania przetargowego na odbiór odpadów komunalnych w stolicy. Nowe umowy wejdą w życie w połowie roku i będą obowiązywać przez kolejne trzy lata.
data zamieszczenia: (27 lutego 2019 r. )

Aktywni na Targówku w 2019 roku

Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza do udziału w zajęciach biegowych w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00, zbiórka przed zajęciami na boisku ORLIK przy ul. Remiszewskiej 40.
data zamieszczenia: (27 lutego 2019 r. )

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w dniu 08.06.2019 r. które odbędą się na terenie OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej 20a.
data zamieszczenia: (27 lutego 2019 r. )

Ścieżki ekologiczne za unijne pieniądze (wywiad audio)

Blisko 3 mln złotych pozyskane z dofinansowania Unii Europejskiej dzielnica Targówek przeznaczy na przygotowanie terenów rekreacyjnych w rejonie Utraty.
data zamieszczenia: (26 lutego 2019 r. )

Dzień Kobiet na Targówku - zaproszenie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie do Urzędu Dzielnicy Targówek na przedstawienie przygotowane przez Emiliana Kamińskiego. Wieczór autorski Emiliana Kamińskiego odbędzie się 9 marca (sobota) 2019 r. o godzinie 19.00.
data zamieszczenia: (25 lutego 2019 r. )

"Rowerowy Maj" na Targówku

Warszawska Kampania "Rowerowy Maj" promuje aktywne dojazdy do szkół i przedszkoli wśród dzieci, rodziców oraz grona nauczycielskiego
data zamieszczenia: (22 lutego 2019 r. )

Uchwała o budżecie partycypacyjnym unieważniona przez RIO

We wtorek, 19 lutego, Komisja Regionalnej Izby Obrachunkowej unieważniła w całości uchwałę nr VI/63/2019 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z 25 stycznia br. w sprawie konsultacji społecznych z mieszkańcami stolicy w zakresie budżetu obywatelskiego.
data zamieszczenia: (21 lutego 2019 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]