Strona główna
Dzisiaj jest: 28 stycznia 2021
Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Odbiór odpadów komunalnych od 1 sierpnia 2014 r. (4 sierpnia 2014)

Informujemy iż nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi będzie obowiązywał od 1.08.2014 r., a odpady będą odbierane od mieszkańców według następujących zasad:

zabudowa jednorodzinna:
- odpady zmieszane (odpadki kuchenne etc.): co najmniej raz na dwa tygodnie,
- odpady segregowane – suche (papier, karton, plastik, kartony po sokach i mleku etc.): co najmniej raz na cztery tygodnie,
- szkło: co najmniej raz na cztery tygodnie;

zabudowa wielorodzinna:
- odpady zmieszane: co najmniej dwa razy na w tygodniu,
- odpady segregowane – suche: co najmniej raz na tydzień,
- szkło: co najmniej raz na cztery tygodnie.

Odpady wielkogabarytowe ze wszystkich typów nieruchomości będą odbierane w ramach zbiórek akcyjnych, co najmniej raz na cztery tygodnie. Dodatkowo, w okresie poświątecznym, organizowane będą dwie zbiórki choinek. Odpady zielone, m.in. liście, będą odbierane raz w tygodniu, od maja do listopada. Firmy dostarczą do domów i mieszkań niezbędne pojemniki oraz worki na zbieranie odpadów.

Miasto stołeczne Warszawa wyposaży każdą nieruchomość w odpowiednie pojemniki, zgodnie z zasadami obowiązującymi w nowym systemie gospodarowania odpadami komunalnymi. Usługa ta zostanie wykonana przez firmy odbierające odpady.

Bieżące wskazówki dotyczące nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi zamieszczane są przez Biuro Gospodarki Odpadami Komunalnymi, w Biuletynie Informacji Publicznej m.st. Warszawy „Stolica czystości” http://czysta.um.warszawa.pl/czysta.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie Sp. z o.o. zamieściło harmonogram odbioru odpadów komunalnych m.in. dla Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, obowiązujący od 1 sierpnia 2014 r. na stronie internetowej: http://www.mpo.com.pl/harmonogram/.

W przypadku pytań lub problemów z odnalezieniem w zestawieniu adresu swojej nieruchomości, prosimy o kontakt za pośrednictwem infolinii MPO pod numerem telefonu 800 413 323 lub wysłanie wiadomości email na adres

Zgłoszenia wszystkich nieprawidłowości przyjmowane są również pod miejskim numerem telefonu 19 115.

 

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]