Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 25 kwietnia 2018
Imieniny: Marka, Jarosława
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 |
Spotkanie Forum Przedsiębiorców na Targówku (12 lipca 2017)
10 lipca 2017 roku odbyło się kolejne spotkanie przedsiębiorców z Targówka i okolic, zorganizowane w ramach "Forum Przedsiębiorców na Targówku" – wspólnej inicjatywy właścicieli lokalnych firm oraz Urzędu Dzielnicy Targówek.

Temat przewodni spotkania brzmiał „Czego małe i średnie firmy mogą nauczyć się od korporacji?”. Prezentację tematyczną przedstawiła Monika Posadas - menadżerka z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla, autorka bloga jaktorobiakorporacje.pl. Prowadząca podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie korporacyjnych sposobów na opanowanie chaosu w organizacji, budowaniu przewagi konkurencyjnej oraz rekrutacji i utrzymania dobrego pracownika.
Po prezentacji odbyła się sesja networkingowa w grupach, podczas której każdy z uczestników miał 1.5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją firmę. Networking w grupach poprzedzony był krótką sesją jogi śmiechu, która pomogła przełamać lody przed autoprezentacjami. Jogę śmiechu poprowadziła doświadczona joginka śmiechu - Karin Lesiak.

Przedsiębiorcy uczestniczący w spotkaniu, aktywnie brali udział w prezentacji, dyskutowali oraz dzielili się swoimi doświadczeniami. Podczas części przeznaczonej na swobodne rozmowy, właściciele lokalnych firm mieli możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.
Spotkania Forum Przedsiębiorców na Targówku są bardzo dobrą okazja do zaprezentowania firmy w lokalnym otoczeniu, poznaniu innych przedsiębiorców z Targówka, a także poszerzaniu swojej wiedzy na tematy biznesowe.Już 11 września 2017 r. w godz. 17.00-21.00 zapraszamy na następne wydarzenie – konferencję dla przedsiębiorców dotyczącą trendów w rekrutacji. Więcej informacji: tel. 22 443 86 25.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.