Strona główna
Dzisiaj jest: 11 lipca 2020
Imieniny: Benedykta, Olgi, Karoliny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 |
Maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego 2019 na Targówku (16 stycznia 2018)
Już po raz piąty w dzielnicy Targówek odbył się "Maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego". 13 stycznia 2018 roku w godzinach 11.00 -15.00 mieszkańcy naszej dzielnicy mogli osobiście skonsultować z urzędnikami swoje pomysły dotyczące zmian w najbliższej okolicy.
Etap składania projektów do V edycji budżetu partycypacyjnego trwa od 1 grudnia do 22 stycznia 2018 r. Informacje na temat szczegółów tego etapu projektodawcy mogli uzyskać z Informatora dla mieszkańców zmieszczonego na stronie internetowej dzielnicy, korzystając z telefonicznych dyżurów konsultacyjnych z urzędnikami lub osobiście.

Największym zainteresowaniem w tym roku cieszył się dzielnicowy maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego na 2019 rok. Pracownicy wydziałów merytorycznych oraz przedstawiciele Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego odpowiadali na pytania dotyczące projektów z zakresu edukacji, sportu, ochrony środowiska, infrastruktury, inwestycji, kultury oraz zdrowia i spraw społecznych. Udało się wyjaśnić wiele wątpliwości dotyczących projektów jak również wymienić cenne uwagi i opinie na ich temat.

Konsultowane projekty dotyczyły np.: budowy siłowni plenerowej, skateparku, doposażenia placu zabaw, nowych chodników, kortów tenisowych, organizacji zajęć sportowych i koncertów.
Mieszkańcy otrzymali praktyczne wskazówki dotyczące prawidłowego wypełnienia formularzy projektowych, a także dowiedzieli się, jak zrealizować swoje pomysły poza budżetem partycypacyjnym. Najczęściej decydowali się na realizację przedsięwzięć w ramach inicjatywy lokalnej. Więcej informacji o inicjatywie lokalnej na stronie www.inicjatywa.um.warszawa.pl.

Szczegółowe informacje na temat zgłoszonych w tej edycji budżetu partycypacyjnego projektów można znaleźć na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl. Na projekty, które pozytywnie przejdą proces weryfikacji będzie można zagłosować w terminie od 15 do 30 czerwca 2018 roku.

Dziękujemy wszystkim projektodawcom, członkom Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego oraz pracownikom wydziałów merytorycznych Urzędu Dzielnicy Targówek za współpracę i poświęcony czas.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]