Strona główna
Dzisiaj jest: 11 lipca 2020
Imieniny: Benedykta, Olgi, Karoliny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Nie zmarnuj swojego głosu – masz tylko 2 dni! (29 czerwca 2018)
Tylko do soboty, 30 czerwca można głosować na projekty w budżecie partycypacyjnym. Nie trzeba być zameldowanym, nie trzeba być pełnoletnim, nie trzeba mieć polskiego obywatelstwa. Wystarczy mieszkać w Warszawie!

Każdy mieszkaniec może oddać głos na projekty, które jego zdaniem są najbardziej potrzebne, zmienią nasze miasto. Pomysły, które zdobędą najwięcej głosów zostaną zrealizowane w 2019 r.
• Najłatwiej jest zagłosować przez Internet – głosowanie będzie odbywać się na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl
Zagłosować można również papierowo – oddając kartę do głosowania osobiście w wyznaczonym punkcie i pokazując dokument potwierdzający tożsamość. Punkty do głosowania będą znajdowały się urzędach dzielnic, a w niektórych dzielnicach również w dodatkowych lokalizacjach. Wszystkie podane są na stronie twojbudzet.um.warszawa.pl

Głosowanie w kilku prostych krokach:
• Zastanów się, z jaką dzielnicą i z jakim terenem w Warszawie czujesz się najbardziej związany. Koszt projektów, na które będziesz głosować nie może przekroczyć kwoty przeznaczonej na budżet partycypacyjny w danej dzielnicy lub obszarze.
• Sprawdź, jak wygląda podział na obszary w Twojej dzielnicy.
• Sprawdź, jakie projekty zostały poddane pod głosowanie w wybranym przez Ciebie obszarze.
• Możesz wybrać dowolną liczbę projektów, pamiętaj jednak, że łączny koszt realizacji wszystkich wybranych przez Ciebie projektów nie może być większy niż kwota dostępna na poziomie ogólnodzielnicowym lub w danym obszarze terytorialnym (w przeciwnym wypadku Twój głos zostanie policzony jako nieważny).

W sobotę, 30 czerwca w ostatnim dniu głosowania, zapraszamy również na wydarzenia organizowane na terenie projektów zrealizowanych z budżetu partycypacyjnego, w trakcie których będzie można zagłosować na projekty.
• Spacer z przewodnikiem po Pradze-Północ godz. 12.00-15.00 spacer z przewodnikiem po ciekawych miejscach na terenie dzielnicy. Uczestnicy spaceru będą mieli możliwość zapoznania się z historią dzielnicy, ale także jego architekturą i lokalnym kolorytem. W przerwach od odkrywania kolejnych zabytków oznaczonych specjalnymi tablicami odetchniemy zażywając solankowego mikroklimatu i odwiedzimy enklawę motyli.
Start: wyjście z metra Dw. Wileński przy głównym wejściu gmachu Dyrekcji PKP Zakończenie: Plac Hallera

• Turlanki z animacjami dla dzieci na Białołęce
godz. 14.00-19.00 Turlanki z górki saneczkowej przy ul. Ruskowy Bród z animacjami dla dzieci.
Możliwość wzięcia udziału także w grach i zabawach dla dzieci na terenie pobliskiego placu Bociani Zakątek w godz. 17.00-19.00 – projekcie realizowanym w ramach budżetu partycypacyjnego.

Ogłoszenie wyników 5. edycji budżetu partycypacyjnego
12 lipca 2018 r. o godz. 18:00 na Bulwarze gen. George’a Smitha Pattona zostaną ogłoszone projekty, które zdobyły najwięcej głosów i będą zrealizowane w 2019 roku!

Więcej informacji na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]