Strona główna
Dzisiaj jest: 12 lipca 2020
Imieniny: Brunona, Jana, Bonifacego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Są fundusze na remont Jórskiego! (2 grudnia 2019)
Zły stan techniczny ulicy Jórskiego, powodował, że ulica od dawna spędzała sen z powiek inżynierom Wydziału Infrastruktury w Urzędu Dzielnicy Targówek. Problemem jak zwykle był brak środków na remont. Z zaoszczędzonych pieniędzy Wydział Infrastruktury UDT wygospodarował pod koniec roku aż 157 tys. złotych. Pieniądze natychmiast zostały przeznaczone na remont ulicy Jórskiego.
W związku z uruchomieniem procedury remontowej już dziś informujemy, że 6 i 7 grudnia 2019 (piątek i sobota) nastąpi zamknięcie ulicy Jórskiego na odcinku od ul. Radzymińskiej (bez skrzyżowania) do ul. Fantazyjnej (włącznie ze skrzyżowaniem).
– Dwudniowe wyłączenie z ruchu ulicy Jórskiego umożliwi wykonanie niezbędnych remontów. Położona zostanie wzmocniona nawierzchni jezdni, co przywróci pełną wartość komunikacyjną uszkodzonej drogi - zapowiada Jędrzej Kunowski - zastępca burmistrza Dzielnicy Targówek.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]