Strona główna
Dzisiaj jest: 3 sierpnia 2021
Imieniny: Augusta, Lidii
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 |
Jubileusz 90 rocznicy urodzin Bogusława Paradowskiego - uczestnika Powstania Warszawskiego (3 lutego 2020)
31 stycznia w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyło się spotkanie z Bogusławem Paradowskim, obchodzącym dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin. Paradowski od lat związany z naszą dzielnicą, w roku 1944 brał udział w Powstaniu Warszawskim, jako żołnierz 164 plutonu Armii Krajowej pod dowództwem Franciszka Steczkowskiego "Groźnego".
Oprócz jubilata, w spotkaniu uczestniczyli m.in.: Krzysztof Miszewski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek, Małgorzata Kwiatkowska - zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek, Czesław Lewandowski - przewodniczący Społecznej Rady Kombatanckiej oraz przyjaciele zrzeszeni w związkach kombatanckich, działających na terenie Dzielnicy. Podczas spotkania, które przebiegało w niezwykle miłej atmosferze, uczestnicy złożyli jubilatowi serdeczne życzenia oraz rozmawiali o jego powstańczych losach. Panu Bogusławowi, z okazji rocznicy dziewięćdziesiątych urodzin raz jeszcze życzymy przede wszystkim zdrowia, codziennej wytrwałości i uśmiechu na kolejne lata.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]