Strona główna
Dzisiaj jest: 19 września 2021
Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Tarcze drążące metro "Anna" i "Maria" spotkały się na stacji przy ulicy Kondratowicza (17 lipca 2020)


Prace przy II linii metra na Targówku idą do przodu zgodnie z przyjętymi złożeniami. Członkowie zarządu dzielnicy Targówek: Małgorzata Kwiatkowska - burmistrz dzielnicy oraz zastępcy - Jędrzej Kunowski i Jacek Duczman zostali zaproszeni na teren budowy, aby wspólnie z wykonawcą inwestycji obserwować przebicie się tarczy metra do stacji przy ulicy Kondratowicza.

Dokładnie 17 lipca 2020 roku do oczekującej pod ziemią na wysokości Urzędu Dzielnicy tarczy "Marii" przebiła się tarcza "Anna". Ważąca 650 ton tarcza drążąca w widowiskowy sposób pokonała kilkumetrową betonową ścianę zbrojoną stalową siatką.
- Teraz tarcze metra ruszają w kierunku Zacisza – zapowiada Bartosz Sawicki - rzecznik firmy Gulermak, wykonawcy II linii metra.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]