Strona główna
Dzisiaj jest: 19 września 2021
Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Budżet obywatelski 2022 - zakończony etap oceny zgłoszonych projektów (5 maja 2021)
Szanowna Mieszkanko, Szanowny Mieszkańcu.
Zakończył się etap oceny projektów w ramach budżetu obywatelskiego 2022. Spośród 127 projektów zgłoszonych w Dzielnicy Targówek, w trakcie oceny formalnej 1 projekt został oceniony negatywnie a pozostałe zostały poddane ocenie merytorycznej.
W wyniku przeprowadzonej oceny merytorycznej 86 projektów oceniono pozytywnie – dopuszczając je do głosowania, 33 projekty oceniono negatywnie, a 7 projektów zostało wycofanych przez ich autorów.

Urząd Dzielnicy Targówek koordynował ocenę merytoryczną projektów dzielnicowych w zakresie zadań wydziałów i jednostek organizacyjnych dzielnicy tj.: Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Ośrodka Pomocy Społecznej. Ze 101 projektów koordynowanych przez urząd dzielnicy, 85 dopuszczono do głosowania, a 16 oceniono negatywnie.

Ocena merytoryczna projektów dzielnicowych w zakresie zadań należących do jednostek organizacyjnych m.st. Warszawy, tj.: Lasów Miejskich - Warszawa, Zarządu Dróg Miejskich, Zarządu Transportu Miejskiego i Zarządu Zieleni m.st. Warszawy, dokonywana była samodzielnie przez te podmioty. Na 18 projektów ocenionych przez te jednostki, do głosowania dopuszczono 1 projekt, a 17 projektów zostało ocenionych negatywnie.

Autorzy projektów mogą odwołać się od negatywnego wyniku oceny. Odwołanie, wraz ze wskazaniem zastrzeżeń do oceny projektu oraz ich uzasadnieniem, można złożyć elektronicznie lub papierowo.

Elektronicznie odwołanie można złożyć logując się na swoje konto na stronie https://bo.um.warszawa.pl/. Należy przejść do strefy użytkownika, wybierając symbol człowieka na niebieskim tle; następnie znaleźć na liście zgłoszonych projektów ten, którego ma dotyczyć odwołanie i wcisnąć czarny symbol trybika, a następnie wybrać "Wyślij odwołanie".

Odwołanie w formie papierowej należy złożyć w urzędzie dzielnicy właściwym ze względu na lokalizację projektu (dla projektów na poziomie dzielnicowym) lub w Centrum Komunikacji Społecznej za pośrednictwem Kancelarii Urzędu m.st. Warszawy, ul. Kredytowa 3 (dla projektów na poziomie ogólnomiejskim).

Odwołanie należy złożyć w terminie od 4 do 11 maja 2021 r.
Informacja o wyniku ponownej oceny, wraz z uzasadnieniem, zostanie przekazana projektodawcy najpóźniej 31 maja 2021 roku. Wynik ponownej oceny będzie ostateczny.
Z wynikami oceny można zapoznać się na stronie: https://bo.um.warszawa.pl/

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]