Strona główna
Dzisiaj jest: 26 października 2021
Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Lucyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 |
Dwa przedszkola w dwa miesiące (4 stycznia 2010)
Uroczyste otwarcie przedszkoli modułowych odbyło się 4 stycznia o godzinie 12.00 na terenie placówki przy ul. Św. Hieronima. Ponad 150 maluchów trafi do dwóch nowo oddanych obiektów już w połowie roku.
W uroczystym otwarciu przedszkola przy ul. Hieronima zlokalizowanego przy szkole podstawowej nr. 275 udział wzięło ponad 150 gości. Przybyli m.in. Wiceprezydent m.st. Warszawy Włodzimierz Paszyński, Ligia Krajewska - v-ce przewodnicząca Rady Warszawy, Jolanta Lipszyc - dyr. Biura Edukacji, przedstawiciele władz Dzielnicy oraz licznie zaproszeni goście.
Zgromadzonych oficjalnie powitał Burmistrz Grzegorz Zawistowski, który w swoim wystąpieniu stwierdził, że tego typu konstrukcje zbudowane z modułowych podzespołów mogą przyczynić się do rozwiązania wielu problemów związanych z potrzebami dzielnic i miast.
4,6 mln złotych - tyle kosztowały dwie placówki ustawione przy szkołach 275 i 285. Zdolne są one pomieścić 150 maluchów i są trzykrotnie tańsze niż przedszkole budowane w tradycyjny sposób. Dodajmy, że czas wykonania w przypadku budynku murowanego wynosi 2 lata, w przypadku w/w inwestycji były to 2 miesiące.
Obiekt poświęcił ksiądz proboszcz Henryk Zaraś z parafii Św Włodzimierza na Targówku. Przecięcia wstęgi dokonali wiceprezydent Włodzimierz Paszyński, Burmistrz Dzielnicy Targówek - Grzegorz Zawistowski, Piotr Płaskowicki - architekt, Dorota Wiśniewska - dyr. Przedszkola oraz Radna Dzielnicy Targówek - Danuta Winnicka.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]