Strona główna
Dzisiaj jest: 12 lipca 2020
Imieniny: Brunona, Jana, Bonifacego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 |
Warsaw Concerto na Targówku (16 września 2013)
Koncert muzyki klasycznej w wykonaniu orkiestry im. Józefa Elsnera, który odbył się 15 września zgromadził wielu mieszkańców dzielnicy. Punktualnie o godzinie 19.00 w niedzielny wieczór muzycy pod dyrekcja Bolesława Szuli rozpoczęli występ utworem pt. „Polonez Festiva” napisanym specjalnie dla zespołu przez prof. Ryszarda Siwego.

Wszyscy mieszkańcy, którzy bardzo licznie odwiedzili Urząd Dzielnicy przez ponad dwie godziny mogli wysłuchać znakomitych pieśni żołnierskich, dzieł operowych i operetkowych. Arie w wykonaniu Agnieszki Kozłowskiej, Katarzyny Krzyżanowskiej, Tomasza Krzysicy wzbudzały gorące reakcje widzów.
Na występ orkiestry kameralnej przybyli także przedstawiciele władz dzielnicy: Burmistrz Sławomir Antonik, Z-ca Burmistrza Agnieszka Szmulewicz, przewodniczący Rady Dzielnicy Zbigniew Poczesny oraz radni. Występ orkiestry zakończony został owacją na stojąco.

Zapis filmowy koncertu dostępny będzie już w najbliższych dniach na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy.

Przypominamy jednocześnie, że Orkiestra Kameralna im. Józefa Elsnera pod dyrekcją Bolesława Szuli wystąpi w tym roku jeszcze dwukrotnie na Targówku. Najbliższy koncert odbędzie się 17 listopada o godzinie 18.00 w Teatrze Rampa – wstęp wolny. Kolejny występ tym razem Koncert Kolęd odbędzie się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie informacje na temat występów Orkiestry Kameralnej im. Józefa Elsnera znajdą Państwo na stronie internetowej urzędu oraz na plakatach i ulotkach informacyjnych.

zobacz także: zapis video z koncertu

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]