Strona główna
Dzisiaj jest: 11 lipca 2020
Imieniny: Benedykta, Olgi, Karoliny
miesiąc:

Trwają prace wykończeniowe w szkole przy ulicy Rembrandta

Wiceprezydent Warszawy - Renata Kaznowska, odwiedziła budowę największej szkoły na Targówku. Nowoczesny budynek placówki oświatowej powstaje przy ulicy Rembrandta, na dawnym polu PGR. Już we wrześniu szkoła przyjmie pierwszych uczniów.
data zamieszczenia: (9 lipca 2020 r. )

Zapraszamy na zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane na powietrzu

Zapraszamy mieszkańców na zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane na powietrzu w miesiącu lipcu. Od 13 lipca zwiększamy ilość zajęć Gimnastyki dla Seniorów.
data zamieszczenia: (8 lipca 2020 r. )

II tura wyborów: ostatni dzień na dopisanie się do spisu wyborców

Do 7 lipca można dopisać się do spisu lub rejestru wyborców. Dopisać się można jeszcze tylko dziś, w urzędzie do godz. 18.00 lub poprzez ePuaP do godziny 23.59.
data zamieszczenia: (7 lipca 2020 r. )

Tysiąc lat temu na Bródnie

Niedzielny pokaz w kinie plenerowym poprzedziła premiera filmu pt. "Bródno Stare – najstarszy gród Warszawy". Film opowiada historię dawnych mieszkańców Bródna, którzy ponad tysiąc lat temu wybudowali obronne grodzisko wśród niedostępnych bagien rzeki Brodni
data zamieszczenia: (6 lipca 2020 r. )

II tura wyborów: wydłużamy pracę urzędu do 18.00

Do 10 lipca sprawy związane z wyborami Prezydenta RP można załatwiać w każdej dzielnicy do godz. 18.00, bez konieczności wcześniejszego umówienia się
data zamieszczenia: (6 lipca 2020 r. )

II tura wyborów: zapraszamy do urzędu w sobotę

W najbliższą sobotę, 4 lipca, w urzędach dzielnic będzie można załatwić sprawy związane z wyborami Prezydenta RP. Tego dnia urząd będzie czynny w godzinach 9.00-14.00.
data zamieszczenia: (3 lipca 2020 r. )

Letnie kino plenerowe na Targówku

W wakacyjne weekendy o godzinie 21:00 zapraszamy na pokazy letniego kina plenerowego w 5 lokalizacjach
data zamieszczenia: (2 lipca 2020 r. )

Zapraszamy mieszkańców na zajęcia sportowo-rekreacyjne

Zapraszamy mieszkańców na zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane na powietrzu w miesiącu LIPCU. Od 6 lipca zwiększamy ilość zajęć Gimnastyki dla Seniorów oraz zajęć Nordic Walking.
data zamieszczenia: (2 lipca 2020 r. )

Zasady obsługi bezpośredniej interesantów

Zasady obsługi bezpośredniej interesantów w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
data zamieszczenia: (2 lipca 2020 r. )

Trwa nabór na rachmistrzów do powszechnego spisu rolnego w 2020 r.

Od 15 czerwca do 8 lipca br. trwa nabór na rachmistrzów do powszechnego spisu rolnego w 2020 r., który odbędzie się w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r.
data zamieszczenia: (2 lipca 2020 r. )
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]