Strona główna
Dzisiaj jest: 24 lutego 2019
Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
miesiąc:
Uchwała o budżecie partycypacyjnym unieważniona przez RIO (21 lutego 2019)
We wtorek, 19 lutego, Komisja Regionalnej Izby Obrachunkowej unieważniła w całości uchwałę nr VI/63/2019 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z 25 stycznia br. w sprawie konsultacji społecznych z mieszkańcami stolicy w zakresie budżetu obywatelskiego.
"Jak zmieni się statut Dzielnicy Targówek?" - konsultacje społeczne (obejrzyj film) (21 lutego 2019)
Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych: "Jak zmieni się statut Dzielnicy Targówek?"
Gimnastyka dla Mieszkańców (20 lutego 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza do udziału w zajęciach "Gimnastyka dla Mieszkańców". Zajęcia są bezpłatne, realizowane w ramach budżetu partycypacyjnego 2019.
Samorządowcy z Targówka wsparli zakup radiowozów (20 lutego 2019)
Zarząd i Rada Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy dofinansowali zakup nowych radiowozów dla policjantów z Targówka.
Początek rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych oraz oddziałów przedszkolnych (20 lutego 2019)
Szanowni Państwo, 20 lutego 2019 r. o godz. 13:00 rozpoczyna się rekrutacja do klas I w szkołach podstawowych oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz przedszkolach.
Informacja o VII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (19 lutego 2019)
Informujemy, że VII Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 20 lutego 2019 r. o godz. 9.30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
Potańcówka dla dorosłych (18 lutego 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek i Egurola Dance Studio zapraszają na karnawałową potańcówkę w stylu pop dla dorosłych. Impreza odbędzie się 2 marca (sobota) 2019 roku w Urzędzie Dzielnicy Targówek przy ulicy Kondratowicza 20.
Mądrze zaplanuj przyszłość - uczniowie przed wyborem szkoły (18 lutego 2019)
Spotkania z doradcami zawodowymi, dni otwarte w szkołach, targi edukacyjne, nowy poradnik dla uczniów i rodziców oraz symulator mocy. To pomoc, jaką oferuje Warszawa ósmoklasistom i gimnazjalistom przy wyborze szkoły.
Przegląd Teatrów Młodzieżowych SPOT oraz XVI Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora (18 lutego 2019)
Dom Kultury Zacisze zaprasza na dwa wydarzenia kulturalne: Przegląd Teatrów Młodzieżowych SPOT oraz XVI Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora
Przedstawiciele pięciu europejskich miast odwiedzili Targówek (18 lutego 2019)
W dniach 12-13 lutego w niedawno zrewitalizowanym budynku Centrum Kultury i Aktywności przy ul. Siarczanej odbyło się spotkanie partnerów międzynarodowego projektu Come in!, w którym uczestniczy także Dzielnica Targówek.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]