Strona główna
Dzisiaj jest: 9 kwietnia 2020
Imieniny: Marii, Marcelego
miesiąc:

W dalszym ciągu będzie obowiązywać specjalny rozkład jazdy Kolei Mazowieckich

W dalszym ciągu będzie obowiązywać specjalny rozkład jazdy Kolei Mazowieckich Ograniczenia w przewozach będą obowiązywały także po 10 kwietnia. Na czas świąt niektóre połączenia zostaną zawieszone.
data zamieszczenia: (9 kwietnia 2020 r. )

Pomoc prawna także dla osób wykluczonych cyfrowo

Od 26 marca mieszkańcy mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej udzielanej zdalnie przez adwokatów i radców. Także osoby wykluczone cyfrowo, bez dostępu do Internetu.
data zamieszczenia: (9 kwietnia 2020 r. )

Warszawa kupuje dodatkowe łóżka na OIOM-y

Zakup 30 łóżek do intensywnej terapii to kolejne wsparcie Warszawy dla placówek służby zdrowia.
data zamieszczenia: (9 kwietnia 2020 r. )

Życzenia świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, Zarząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy składa Państwu najlepsze życzenia zdrowia, spokoju i wytrwałości.
data zamieszczenia: (8 kwietnia 2020 r. )

Domy Kultury z Targówka wspierają akcję szycia maseczek

W niezwyczajnych czasach domy kultury z Targówka podejmują niezwyczajne działania. Dramatyczne apele o sprzęt ochronny docierają ze strony służb mundurowych, seniorów i lekarzy, którym sprzętu ochronnego nie powinno brakować.
data zamieszczenia: (8 kwietnia 2020 r. )

Komunikat o działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie m.st. Warszawy

Informujemy, że do odwołania zawieszona zostaje na terenie m.st. Warszawy stacjonarna działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego
data zamieszczenia: (8 kwietnia 2020 r. )

Zbiórka krwi na Targówku - relacja filmowa

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa zorganizował zbiórkę krwi dla szpitali i ofiar wypadków.
data zamieszczenia: (7 kwietnia 2020 r. )

Komunikat - wykaz dyżurnych telefonów i adresów e-mail

Szanowni Państwo, podajemy dodatkowe numery telefonów oraz adresy e-mail, pod którymi w godzinach pracy urzędu pełniony będzie dyżur i otrzymacie Państwo informacje
data zamieszczenia: (6 kwietnia 2020 r. )

Śluby z ograniczeniami, ale w zaplanowanym terminie

Marzec w Urzędzie Stanu Cywilnego m.st. Warszawy to 205 ceremonii ślubnych. Narzeczeni odwołali około 25 proc. uroczystości, żadna ceremonia nie została odwołana przez USC. Nowożeńcy składają przysięgę małżeńską jedynie w towarzystwie urzędnika i świadków, bez gości.
data zamieszczenia: (4 kwietnia 2020 r. )

Zbiórka krwi na Targówku

W czasie epidemii zbiórka krwi staje się poważnym problemem. Z obawy przed koronawirusem, masowo rezygnowano z oddawania krwi. Ostatnio sytuacja zaczęła się poprawiać lecz do zabezpieczenia znaczących rezerw jest jeszcze daleko.
data zamieszczenia: (4 kwietnia 2020 r. )
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]