Strona główna
Dzisiaj jest: 25 października 2020
Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
"Sztafeta pamięci" – sukces mieszkańców Targówka (18 września 2020)


W "Sztafecie Pamięci" zorganizowanej na Targówku, wzięło udział wielu mieszkańców dzielnicy. Celem wydarzenia było symboliczne „zbieranie kilometrów” dla powstańców. Sztafeta rozpoczęła się 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, a zakończyła się 10 września - kiedy to uczciliśmy ofiary nalotu dywanowego na Targówek z 1939 roku.
Założeniem organizatorów było przebiegnięcie lub przejście przez mieszkańców Targówka 1944 km. Osiągnięte wyniki należało przesłać e-mailem do Wydziału Sportu w Urzędzie Dzielnicy Targówek. Duże zainteresowanie wydarzeniem sprawiło, że w czasie sztafety mieszkańcy dzielnicy przebyli łącznie ponad 5000 km.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]