Strona główna
Dzisiaj jest: 25 października 2020
Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
Powszechny Spis Rolny 2020 (18 września 2020)
Od kilku tygodni w Warszawie trwają prace związane z Powszechnym Spisem Rolnym 2020. Powołane w czerwcu br. Gminne Biuro Spisowe przeprowadziło już rekrutację rachmistrzów, a na stronie internetowej Urzędu coraz częściej pojawiają się wpisy informujące o tegorocznym spisie rolnym.
Spis rolny potrwa od 1 września do 30 listopada. Najprościej można dokonać samospisu samodzielnie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie https://spisrolny.gov.pl/. Rolnicy, a właściwie użytkownicy gospodarstw rolnych, będą też mogli spisać się przez telefon lub w trakcie wywiadu bezpośredniego z rachmistrzem w gospodarstwie.
Powszechny Spis Rolny to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa realizowane raz na 10 lat, obejmujące wszystkie gospodarstwa rolne w kraju. Dzięki uzyskanym podczas spisu informacjom lokalne, regionalne
i krajowe instytucje mogą prowadzić działania wspierające rolników, tworzyć strategie wspierające społeczności wiejskie, podejmować skuteczne decyzje zapewniające bezpieczeństwo żywnościowe, ważne dla nas wszystkich. Dane spisowe są też kluczowe podczas ustalania unijnych dopłat dla rolnictwa.
Więcej informacji o Powszechnym Spisie Rolnym 2020 dostępnych jest na stronie https://spisrolny.gov.pl/. Można również skorzystać z Infolinii Spisowej, dzwoniąc pod nr 22 279 99 99 w.1. Ważne informacje o spisie rolnym można znaleźć na stronie internetowej naszego urzędu oraz w mediach społecznościowych.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]