Strona główna
Dzisiaj jest: 21 stycznia 2019
Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zwołanego na dzień 22 maja 2018 roku (data zamieszczenia: 15 maj 2018)
Porządek obrad posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zwołanego na dzień 22 maja 2018 roku, które odbędzie się o godzinie 15.30 w sali 127, Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

1. Informacja Zarządu na temat usuwania usterek na obiekcie przy zbiorniku retencyjno – rekreacyjnym przy ul. Bardowskiego.
2. Informacja Zarządu dotycząca zaawansowania robót na budynku komunalnym przy ul. Odrowąża.
3. Informacja Zarządu dotycząca porozumienia pomiędzy Dzielnicą Targówek, a SM „Bródno” w sprawie wypłaty odszkodowań za niedostarczenie lokali socjalnych dla osób z orzeczoną eksmisją z lokali będących w zasobach SM „Bródno”.
4. Informacja Zarządu dotycząca regulacji stanów prawnych gruntów będących w zasobach RSM „Praga” i SM „Bródno” według stanu na dzień 30 kwietnia br.
5. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]