Strona główna
Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2019
Imieniny: Grzegorza, Aleksandra
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Ogłoszenie Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 8 kwietnia 2019 r. konkursu na kandydata na stanowisko Dyrektora: Przedszkola nr 81 w Warszawie ul. Barkocińska 19/21, Przedszkola nr 119 "W Zielonym Ogrodzie" w Warszawie ul. Turmoncka 18, Przedszkola nr 125 "Pod Złotym Płomykiem" w Warszawie ul. Suwalska 15, Przedszkola nr 157 "Przedszkole z Serduszkiem" w Warszawie ul. Bazyliańska 10. (data zamieszczenia: 8 kwiecień 2019)
Ogłoszenie Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 8 kwietnia 2019 r. konkursu na kandydata na stanowisko Dyrektora: Przedszkola nr 81 w Warszawie ul. Barkocińska 19/21, Przedszkola nr 119 "W Zielonym Ogrodzie" w Warszawie ul. Turmoncka 18, Przedszkola nr 125 "Pod Złotym Płomykiem" w Warszawie ul. Suwalska 15, Przedszkola nr 157 "Przedszkole z Serduszkiem" w Warszawie ul. Bazyliańska 10.
Pliki do pobrania:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]