Strona główna
Dzisiaj jest: 20 maja 2019
Imieniny: Bazylego, Krystyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Informacja o I Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (data zamieszczenia: 7 listopad 2018)
Informujemy, że I Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy - zwołana na podstawie Postanowienia Komisarza Wyborczego w Warszawie - odbędzie się w dniu 14 listopada 2018 r. o godz. 18.30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.


/Załącznik nr 2 do Postanowienia Komisarza Wyborczego w Warszawie I z dnia 7 listopada 2018 r./

PORZĄDEK OBRAD

1. Otwarcie sesji przez radnego seniora i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych.
3. Informacja Przewodniczącego Dzielnicowej Komisji Wyborczej o wynikach wyborów do Rady Dzielnicy oraz wręczenie radnym zaświadczeń o wyborze.
4. Wybór komisji skrutacyjnej.
5. Wybór przewodniczącego rady dzielnicy.
6. Ustalenie liczby i wybór wiceprzewodniczących rady dzielnicy.
7. Zamknięcie sesji.

Informacja dodatkowa:
Na sesji obecny będzie przedstawiciel Prezydenta m. st. Warszawy, który dla ułatwienia procedowania będzie uprawniony (zgodnie z § 22 ust. 4 i § 23 ust. 4 Statutu dzielnicy m.st. Warszawy) do wyrażenia zgody na ewentualne propozycje zmiany porządku obrad.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]