Strona główna
Dzisiaj jest: 14 grudnia 2019
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Spotkanie Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego (DKDS) (13.06.2019 r.) (data zamieszczenia: 7 czerwiec 2019)
Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego (DKDS) zaprasza na spotkanie w dniu 13.06.2019 r. o godzinie 18.00, w sali 321 (III piętro) Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20.

Porządek spotkania:

1. Przywitanie
2. Projekt „ Fair Play na Targówku” – warszawski model przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu”- reintegracja społeczna i partnerstwa lokalne – Realizatorzy Krzysztof Martyniak , Marcin Jóźko.
3. Budżet Obywatelski 2020 - nowa edycja- Pani Sylwia Weilandt
4. Sprawy różne i wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]