Strona główna
Dzisiaj jest: 25 maja 2020
Imieniny: Grzegorza, Magdy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Edukacji i Wychowania oraz Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na dzień 2 grudnia 2019 (data zamieszczenia: 25 listopad 2019)
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Edukacji i Wychowania oraz Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na dzień 2 grudnia 2019 r., które odbędzie się o godz. 17.00, w XIII LO im. płk Leopolda Lisa-Kuli, ul. Oszmiańska 23/25.

1. Informacja na temat remontów i inwestycji w placówkach oświatowych realizowanych w 2019 r. i planowanych do realizacji w 2020 r.
2. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]