Strona główna
Dzisiaj jest: 20 września 2020
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Obwieszczenie o zebraniu dowodów i uzgodnień w postępowaniu administracyjnym w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym wraz z instalacją oświetlenia terenu i zagospodarowaniem terenu przy ul. Janowieckiej (data zamieszczenia: 15 lipiec 2020)
Na podstawie art. 10 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (tj. Dz.U. z 2020 r. poz. 256 ze zm.), zwanej dalej „K.p.a.” oraz art. 28 ust. 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1186 ze zm.) w związku z decyzją Wojewody Mazowieckiego Nr 117/OPON/2020 z dnia 12 lutego 2020 r. uchylającą decyzję Prezydenta m. st. Warszawy Nr 148/T/19 z dnia 08 listopada 2019 r. i przekazującą sprawę do ponownego rozpatrzenia organowi I instancji zawiadamiam o zebraniu dowodów i uzgodnień w postępowaniu administracyjnym w sprawie złożonego w dniu 31 maja 2019 r. wniosku przez Inwestora – Tiara Development Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym wraz z instalacją oświetlenia terenu i zagospodarowaniem terenu (chodnik, plac zabaw i zieleń), na dz. ew. nr 66/1 w obrębie 4-11-02 przy ul. Janowieckiej w Warszawie. Jednocześnie informuję, iż w terminie 7 dni od dnia publicznego obwieszczenia, strony mają prawo wypowiedzieć się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań.
W związku z powyższym zawiadamiam, że zgodnie z treścią art. 10 § 1 ustawy Kodeks postępowania administracyjnego strony mogą zapoznać się z aktami w powyższej sprawie w Wydziale Architektury i Budownictwa, Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, przy ul. Kondratowicza 20 w Warszawie, pokój 326, w dniach i godzinach pracy Urzędu, tel. 22-44-388-24.
Z uwagi na stosowanie rozwiązań zapobiegających rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID -19 wgląd do akt sprawy możliwy będzie po telefonicznym lub mailowym umówieniu się pod wyżej wskazanym numerem telefonu.

z up. PREZYDENTA M. ST. WARSZAWY
/ – / Rafał Lewtakowski
Kierownik Referatu Administracji
Architektoniczno – Budowlanej
w Wydziale Architektury i Budownictwa
dla Dzielnicy Targówek

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]