Strona główna
Dzisiaj jest: 26 lutego 2021
Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Informacja dot. wykazu lokalu użytkowego przeznaczonego do korzystania na rzecz Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (data zamieszczenia: 19 luty 2021)
Zarząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy informuje, że na elektronicznej tablicy ogłoszeń Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz na stronie internetowej ZGN Targówek został wywieszony w dniu 19.02.2021 r. na okres 21 dni wykaz zwolnionego lokalu użytkowego przy ul. św. Wincentego 85 w Warszawie, przeznaczonego do korzystania na rzecz Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
Linki:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]