Strona główna
Dzisiaj jest: 30 października 2020
Imieniny: Zenobii, Przemysława, Urbana
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Rada Dzielnicy
Marta Borczyńska
kadencja: VIII
dyżury: zobacz
Komisje:
Nazywam się Marta Borczyńska, mam 26 lat. Z wykształcenia jestem prawnikiem, ukończyłam Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie pracuję w sektorze publicznym.
Jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości, a od 2015 r. aktywnie działam w Forum Młodych PiS Warszawa. Uczestniczę również w cyklu seminariów dla organizacji pozarządowych młodego pokolenia pod patronatem Premiera Piotra Glińskiego.
Od zawsze jestem zaangażowana społecznie, lubię pracować z ludźmi i im pomagać. Już na studiach działałam jako wolontariusz w Fundacji Academia Iuris, świadczącej darmowe porady prawne osobom, których nie stać na profesjonalnego pełnomocnika oraz w Court Watch Polska, wspierającej pozytywne zmiany w polskim wymiarze sprawiedliwości poprzez prowadzenie Obywatelskiego Monitoringu Sądów oraz budowanie Centrów Sprawiedliwości Naprawczej.
Dziękuję za zaufanie mieszkańcom Targówka, którzy dali mi szansę służyć naszej dzielnicy. Jestem szczęśliwa, a zarazem przejęta i czuję się zobowiązana do rzetelnej pracy na rzecz lokalnej społeczności.
Zachęcam Państwa do śledzenia mojego fanpage'a na Facebooku: Marta Borczyńska - Radna Dzielnicy Targówek, gdzie na bieżąco informuję o podejmowanych przeze mnie działaniach. Zapraszam także do kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]