Strona główna
Dzisiaj jest: 24 października 2020
Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Przedszkole nr 90
ul. Turmoncka 7
http://www.mazowieckie.edulink.pl/warszawa/p90/

Przedszkole nr 90 realizując Dzielnicowy Program Edukacji Ekologicznej ma na celu propagowanie pozytywnych zachowań ekologicznych. Za napisanie i wdrożenie Programu Edukacji Ekologicznej „Żyj Zdrowo” zostaliśmy nagrodzeni przez Fundację Nasza Ziemia grantem na jego realizację.

Z cyklu „Dbam o zdrowie swoje i innych” została podjęta akcja „Stop Słodyczom” i „Dzień Jabłuszka”. Przedszkole jest zaangażowane w akcje takie jak: „Zbiórka baterii”, „Zbiórka makulatury”, „Kasztanobranie”, „Sprzątanie Świata”.

Nawiązaliśmy również współpracę z Działem Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i informatyzacji Lasów Miejskich-Warszawa. Placówka brała udział w wielu konkursach międzyprzedszkolnych o tematyce ekologicznej („Oszczędzaj. Włącz. Odzyskuj”, „Tajemnice wody”, „Las w mojej ulubionej porze roku”).

Ponadto angażujemy dzieci i ich rodziców do uczestnictwa w konkursach międzygrupowych takich jak: „Strój z odpadów”, „Piękna nasza Ziemia”, „Karmnik dla ptaków”, „Zielony przyjaciel – symbol zdrowia i ekologii”.

Organizowane są również wycieczki eko-edukacyjne, mające na celu ukazanie piękna przyrody i uświadomienie potrzeby jej chronienia.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]