Strona główna
Dzisiaj jest: 24 października 2020
Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Przedszkole nr 103
ul. Mokra 25
http://www.mazowieckie.edulink.pl/warszawa/103/

Przedszkole nr 103 jest placówką, która od kilku lat aktywnie uczestniczy w Ogólnomiejskim Programie Edukacji Ekologicznej m. st. Warszawy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W związku z realizacją w/w programu braliśmy udział w licznych konkursach plastycznych, wokalnych i recytatorskich o tematyce ekologicznej oraz w konkursie na "Najpiękniejszy ogród przedszkolny".

Przeprowadziliśmy również wiele akcji na terenie przedszkola takich, jak: zbiórka makulatury, zbiórka zużytych baterii – REBA, „Wielkie Kasztanobranie” oraz „Sprzątanie Świata”. Ponadto nauczycielki uczestniczyły w licznych szkoleniach z zakresu ekologii, w celu podejmowania twórczych działań ekologicznych na terenie placówki.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]