Strona główna
Dzisiaj jest: 24 października 2020
Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Przedszkole nr 106
ul. Trocka 4
www.p106.przedszkola.net.pl

Przedszkole nr 106 znajduje się przy ul. Trockiej 4 w Warszawie. Przedszkole otacza bezpiecznie wyposażony, duży, zielony ogród z bogatą szatą roślinną. Dzieci w ciągu całego roku mogą czerpać radość z zabaw na świeżym powietrzu. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna prowadzi ciekawe zajęcia dydaktyczne. Stosujemy nowoczesne metody, które pobudzają, rozwijają twórcze myślenie i kształtują kreatywny stosunek dzieci do otaczającej je rzeczywistości.

W pracy wychowawczo-dydaktycznej z dziećmi realizujemy zagadnienia, które pozwalają dzieciom poznawać świat, bliższe i dalsze otoczenie, zdobywać doświadczenia z zakresu ekologii. Bogactwo i różnorodność drzew, krzewów i kwiatów umożliwiają odpoczynek i edukację ekologiczną o każdej porze roku. Dzieci biorą udział w licznych zajęciach ekologicznych, konkursach, wycieczkach i akcjach charytatywnych. W ogrodzie przedszkolnym dzieci sadzą rośliny. W czasie obchodu Dnia Ziemi w roku szkolnym 2007/2008 posadziły drzewka przed wejściem do budynku Przedszkola.

W ostatnim czasie dzieci wzięły udział w licznych konkursach, m. in.: „Bajka ekologiczna” „Tajemnice wody”, „Słyszę, widzę, czuję świat przyrody”, „Co przedszkolak ze śmieciami robić powinien”, „Nasi najmniejsi przyjaciele”. Dzieci z naszego przedszkola biorą również udział w akcjach ekologicznych np.: „Co przedszkolak ze śmieciami robić powinien”. W czasie wycieczek dzieci poznają zwyczaje zwierząt, obserwują otaczającą je przyrodę. Uczą się rozpoznawania drzew i ptaków.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]