Strona główna
Dzisiaj jest: 24 października 2020
Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Szkoła Podstawowa nr 114
ul. Remiszewska 40
www.sp114.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka znajduje się w Warszawie przy ulicy Remiszewskiej 40. Od lat nauczyciele tej placówki prowadzą dla dzieci zajęcia lekcyjne, pozalekcyjne oraz warsztaty o tematyce ekologiczno-przyrodniczej. Do stałych akcji realizowanych przez szkołę należą: „Sprzątanie Świata”, „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” (pomoc dla bezdomnych zwierząt ze schronisk), „One też są głodne” (dokarmianie ptaków w okresie zimowym) oraz „Pomóżmy Kasztanowcom”.

Obchody Dnia Ziemi stały się tu tradycją. Uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach wiedzy przyrodniczej i ekologicznej. W ubiegłym roku zdobyli II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Ekologicznym „Mali Ekolodzy” oraz otrzymali trzy wyróżnienia w wojewódzkim konkursie „Tomik Literacki Młodych Autorów o tematyce przyrodniczej”.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]