Strona główna
Dzisiaj jest: 24 października 2020
Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza
ul. Krakusa 2
www.sp298. edupage.org

Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza położona jest przy ul. Krakusa 2 w Warszawie. W 16 oddziałach uczy się 335 dzieci. Jesteśmy placówką przyjazną na potrzeby środowiska. W naszej szkole aktywnie realizowane są zagadnienia z zakresu edukacji ekologicznej. Działania te mają na celu ukazanie uczniom zależności istniejących w przyrodzie oraz kształcenie postawy odpowiedzialności za obecny i przyszły stan środowiska. Uczniowie chętnie uczestniczą w uroczystościach, akcjach i konkursach o tematyce ekologicznej. Dzięki odbywającym się apelom, inscenizacjom, debatom i festynom przyczyniamy się do upowszechnienia wiedzy z zakresu ochrony przyrody i ochrony zdrowia.

Od dwóch lat nasza placówka jest organizatorem dzielnicowego konkursu pt. "Mali ekolodzy" adresowanego do uczniów klas III. Celem konkursu jest ukazywanie przyjaznego stosunku do przyrody i uwrażliwianie uczniów na jej piękno. W tym roku szkoła przystąpiła do Dzielnicowego Programu Edukacji Ekologicznej.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]