Strona główna
Dzisiaj jest: 26 października 2020
Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Lucyny

Rock-Kolekcja T'09 , która odbyła się 20 IX 2009 r. na terenie pola PGR Bródno zgromadziła ponad 5 tys. osób. Licznie przybyli goście mogli bawić się przy znakomitej pogodzie już od godziny 15.
Na początku atmosferę rozgrzewały zespoły Benzyna i Cool Kids of Heath.
Wieczorem przed występem Hurtu na przyległych uliczkach nie można było się przecisnąć w kierunku sceny z powodu tłumu chętnych zmierzających na koncert.
Występ gwiazdy wieczoru zespołu Strachy na Lachy zapowiedział Burmistrz Grzegorz Zawistowski w towarzystwie znanego prezentera muzycznego MAKAKA.
W trakcie zabawy chętni brali udział w loterii sponsorowanej przez firmę Procter & Gamble. Każdy los wygrywał.
Już po raz trzeci zagraliśmy w ramach kolekcji. Za rok kolejna odsłona naszego festiwalu. Kogo będziemy gościć? - na razie to niespodzianka.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]