Strona główna
Dzisiaj jest: 4 grudnia 2021
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Katarzyna Górska-Manczenko
tel.: 661 738 836
e-mail:
kadencja: VIII
dyżury: zobacz
Komisje:
Od zawsze aktywnie działam na rzecz środowiska w którym żyje, bo tylko wtedy mam realny wpływ na to co dzieje się wokół nas, dlatego angażuje się w działania na rzecz rozwoju Targówka.
Jestem współinicjatorką Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, współzałożycielką działającego od 5 lat stowarzyszenia Targówek w spódnicy. Inicjatorką powstania Oddziału Targówek Fabryczny, Mieszkaniowy i Zacisze Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Od kilku lat pomagam w organizacji znanego na Zaciszu konkursu "Ogród moje hobby".

W swoich działaniach wykorzystuje doświadczenia z wielu lat pracy społecznej w Parlamencie Studentów RP, stażu w Parlamencie Europejskim w biurze ówczesnego europosła a dziś Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Jestem politologiem z wykształcenia. Aktywna i konsekwentna w działaniu, przy tym otwarta na dialog z mieszkańcami. Zaangażowana w projekty infrastrukturalne (budowa ul. Łodygowej na Targówku, powstanie lokalnych ulic, które wcześniej były gruntowe), poprawiające komunikację mieszkańców (rozwój Veturilo, połączenia autobusowe z metrem, poprawa połączeń w różnych częściach dzielnicy), ale także społeczne (współinicjatorka powstania huśtawek dla osób z niepełnosprawnościami, ławek dla matek karmiących czy spotkań integracyjnych dla mieszkanek Targówka).
Na stronie www.portalsamorzadowy.pl zostałam najlepszym samorządowcem w Dzielnicy Targówek.
W wolnych chwilach ćwiczę jogę, jeżdżę na rowerze i kibicuje mężowi w jego biegowych pasjach.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]