Strona główna
Dzisiaj jest: 4 grudnia 2021
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Kamil Maciejczuk
kadencja: VIII
stanowisko: Wiceprzewodniczący(a) Rady Dzielnicy
dyżury: zobacz
Komisje:
mandat radnego powołany Postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 04.01.2019 r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam 35 lat, z Targówkiem związany jestem od dwóch pokoleń. Moi dziadkowie mieli dom we wsi Bródno, skąd zostali przeniesieni na Targówek Mieszkaniowy, gdzie obecnie mieszkam z rodziną i prowadzę firmę. Z wykształcenia jestem kucharzem, uzyskałem także tytuł magistra zarządzania. Od dziesięciu lat prowadzę lokal gastronomiczny, zatrudniając osoby z naszej dzielnicy.
Pełniąc mandat radnego, chciałbym przede wszystkim być głosem lokalnych przedsiębiorców i pomagać im rozwijać lokalne biznesy, oraz komunikować potrzeby i problemy sąsiadów z mojej lokalnej społeczności.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]